Latvijas kadeti EČ noslēdz ar bezcerīgu zaudējumu Lietuvai

18/08/2018 20:42

Eiropas čempionātu kadetiem ar zaudējumu spēlē par septīto vietu noslēgusi Latvijas valstsvienība, kas ar rezultātu 61:82 visnotaļ bezcerīgi atzina Lietuvas vienaudžu pārākumu.

Mūsējie pretiniekiem līdzi spēja turēties tikai pirmajā puslaikā, lietuviešiem uzvarot pirmo ceturtdaļu (22:16), bet Latvijai atbildot ar pārākumu otrajā ceturksnī, kura laikā mūsu jauno basketbolistu izlase pietuvojās līdz četru punktu atstatumam – 30:34.

Diemžēl pēc lielā pārtraukuma mūsējo spēle pajuka, lietuviešiem vienubrīd veicot 12:0 izrāvienu, kas mūsu dienvidu kaimiņiem deva apjomīgu 21 punkta pārsvaru – 64:43.

Atlikušajā laikā Latvijas izlase neko nopietnu pretī likt nespēja, piedzīvojot zaudējumu ar 61:82.

Rezultatīvākais ar 13 gūtajiem punktiem un sešām atlēkušajām bumbām mūsu izlases rindās bija Rodijs Macoha.

Turnīrā 11. vietu izcīnīja Igaunijas izlase, kas pēdējā spēlē ar 77:70 apspēlēja Itāliju.