Latvijas kausā handbolā uzvar Dobeles vīriešu un Salaspils sieviešu komandas

13/06/2021 17:28

Dobeles “Tenax” vīriešu un Salaspils Sporta skolas sieviešu komandas svētdien Dobelē uzvarēja “Sporta Punkts” Latvijas kausā handbolā. Vīriešu turnīra finālā dobelnieki ar rezultātu 25:23 (9:15) pārspēja savu principiālo pretinieci Rīgas “Celtnieks” komandu.

Uzvarētājiem sešus vārtus guva Oskars Arājs, bet pa četrām reizēm izcēlās Nils Kreicbergs, Andis Ērmanis un Nils-Aivis Miķelsons. Rīdziniekiem septiņus vārtus guva Aļaksandrs Patcikaiļiks un Artis Kurmēns.

Spēli ļoti veiksmīgi iesāka “Celtnieka” handbolisti, tikpat kā visu cīņu būdami vadībā, pat ar septiņu vārtu pārsvaru. Tomēr dobelnieki spēja atspēlēties un pat Raita Puriņa lieliskā spēle vārtos neglāba rīdziniekus no zaudējuma. Dobelnieki savam Latvijas čempionu titulam pievienoja arī Latvijas Kausa uzvarētāju titulu.

Sieviešu turnīra finālā salaspilietes ar rezultātu 23:20 (8:10) bija pārākas pār Stopiņu NHK komandu. Uzvarētājām septiņus vārtus guva Renāte Salmane, bet pretiniecēm sešreiz nekļūdīga bija Daina Sergejeva.

Lai gan gandrīz visu spēli Stopiņu komanda turējās viena līdz četru vārtu atstatumā, pateicoties lieliskai vārtsardzes Guntas Trubačas spēlei un uzbrukumam, salaspilietes spēja gūt uzvaru ar rezultātu 23:20.  Vīriešu konkurencē spēkiem mērojās astoņas komandas, bet sieviešu konkurencē – sešas komandas.

Pieslēgties

Dienas fokusā

24/09/2021 09:19

Labākie “MyCareer” spēlētāju tipi “NBA 2K22” videospēlē

Izvēlēties un izveidot optimālu spēlētāju savam spēles stilam “NBA 2K22” videospēles “MyCareer” režīmā ir ārkārtīgi svarīgi, ja vēlies, lai tavs basketbolists kļūst par vienu no līgas labākajiem un pārņem kroni…