Latvijas kausā šosejas riteņbraukšanā kopvērtējumā triumfē Vosekalns un Āboma

29/09/2021 14:14

Andris Vosekalns un Madara Āboma uzvarējusi Latvijas kausā šosejas riteņbraukšanā, ziņo Latvijas Riteņbraukšanas federācija (LRF). Komandu ieskaitē uzvaras laurus plūca Vosekalna pārstāvētā “Evelo”/RRS.

Vīru konkurencē pie punktiem tika 186 riteņbraucēji, kas piedalījās kādās no 17 ranga sacensībām. Ņemot vērā, ka atsevišķas sacensības, kas bija plānotas nenotika, vai tām tika pazemināta kategorija, sportisti tika vērtēti pēc deviņām (iepriekš bija plānots desmit) labākajām sacensībām.

Aizvadot veiksmīgu sezonu, par Latvijas kausa ieguvēju kļuvis Vosekalns. Alūksnietis startēja 13 ranga sacensībās un četrās no tām uzvarēja, divas reizes bija otrais, bet vēl trīs reizes ieņēma trešo vietu. Kopvērtējumā viņam bija 1585 punkti.

Otrā vieta kopvērtējumā Kristeram Ansonam no “Ampler Development”, kurš iekrāja 1415 punktus. Talsu novada sportistam divas uzvaras un trīs otrās vietas. Labāko trijnieku sezonas noslēgumā ieņem vēl viens “Evelo/RRS pārstāvis Kristaps Knops (1335 punki). Carnikavietis divas reizes uzvarēja, kamēr vienu reizi bija otrais. Labāko sešiniekā iekļuva arī Oskars Dankbārs, Māris Bogdanovičs (abi – “Dobeles dzirnavnieks”/”FeelFree” un Andžs Flaksis (“DTG – MySport”).

Sievietēm pie punktiem tika 26 riteņbraucējas. Tika vērtētas gūtie punkti septiņās labākajās sacensībās. Visvairāk punktus sezonas griezumā iekrāja “Dobeles dzirnavnieks”/”FeelFree” riteņbraucēja Āboma, kura guva piecas uzvaras, bet divas reizes bija otrā. Kopumā trenera Daiņa Rituma audzēknei 1355 punkti.

Otrā vieta Dobeles sporta skolas riteņbraucējai Lindai Eihmanei, kurai trīs otrās un trīs trešās vietas. Kopsummā viņai 1125 punkti. Trijnieku noslēdza Lāsma Elza Vaivode (1085 punkti). Sešiniekā iekļuva arī Kitija Siltumēna, Olga Ballo un Zane Kalverša-Ķeņģe.

Komandu vērtējumā vismaz vienu punktu saņēma 44 vienības. Pēc vairāku gadu “Dobeles dzirnavnieks”/”FeelFree” komandas dominances, šogad uzvaras laurus plūca “Evelo”/RRS vīri, kuri iekrāja 7146 punktus. Otrā vieta “Dobeles dzirnavnieks”/”FeelFree” vienībai (6042 punkti), kamēr trešā vieta “Ampler Development” tandēmam – 2535 punkti.

Pieslēgties

Dienas fokusā

Dāvis Bertāns
28/11/2021 21:20

“Wizards” galvenais treneris par Bertāna snieguma krīzi: Kādā brīdī viņš atvērsies

Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) komandas Vašingtonas “Wizards” galvenais treneris Vess Anselds atzinis, ka viņš neuztraucas par latviešu spēlētāja Dāvja Bertāna šīs sezonas vājo sniegumu, sakot, ka kādā brīdī viņš atvērsies…

17/12/2014 11:40

„Panthers” uzvar „Capitals” garākajā pēcspēles metienu sērijā NHL vēsturē

Pirms Floridas „Panthers” uzbrucējs Niks Bigstads realizēja izškirošo bullīti, kopumā tika veiktas 20 pēcspēles metienu kārtas. Metienus izpildīja 40 dažādi spēlētāji. Pēcspēles metienu sērija iekļuva NHL vēsturē, kā visu laiku…