Latvijas klubi Baltijas volejbola līgas mačos zaudē Igaunijas komandām

12/11/2023 21:37
Volejbola bumba

Visi trīs Latvijas klubi svētdien Baltijas Vīriešu volejbola līgas (BVVL) spēlēs piedzīvoja zaudējumus Igaunijas komandām.

Kā vienīgie pie punkta tika Latvijas čempiones “Ezerzeme”/”Daugavpils Universitāte” (“Ezerzeme”/DU) volejbolisti, kuri savā laukumā ar rezultātu 2-3 (17:25, 25:22, 26:24, 17:25, 13:15) zaudēja “Barrus”/”Voru” vienībai.

Armands Rokjāns guva 17 punktus, Ēriks Voroņko – 15, Dmitrijs Meinerts – 12, bet Devids Žolnerovičs -11. Uzvarētājiem 31 punktu guva Rinātu Santuss Oliveira.

Savukārt Jēkabpils “Lūši” mājās ar 1-3 (16:25, 19:25, 25:18, 24:26) atzina Tartu “Bigbank” pārākumu.

Eduards Stieģelis jēkabpiliešiem guva 16 punktus, Zigurds Adamovičs pievienoja 13, piecus no tiem blokā, bet desmit punkti, trīs ar “eisiem”, bija Jānim Medenim. Viesiem Marti Juhkami izcēlās ar 24 punktiem.

Neveiksmi piedzīvoja arī “RTU Robežsardze”/”Jūrmala”, kas savu skatītāju priekšā ar rezultātu 1-3 (23:25, 18:25, 25:18, 17:25) piekāpās Tallinas “Selver”/”TalTech”.

Latvijas komandā 16 punktus guva Jānis Teikmanis, 13 punkti, pieci no tiem ar blokiem, bija Patrikam Pinkam, bet 11 punktus iekrāja Toms Kalniņš. Pretiniekiem rezultatīvākais ar 16 punktiem bija Metjū Obrijs.

Sestdien “Lūši” zaudēja Veru komandai un “RTU Robežsardze”/”Jūrmala” piekāpās Pērnavas vienībai četros setos, bet daugavpilieši trīs setos atzina Tartu volejbolistu pārākumu.

Pēc septiņām spēlēm “Ezerzeme”/DU ar deviņiem punktiem ieņem piekto vietu, bet Jēkabpils “Lūši” un “RTU Robežsardze”/”Jūrmala” ar trim punktiem dala divas pēdējās vietas astoņu komandu konkurencē.

BVVL Latviju šosezon pārstāv trīs klubi – “Ezerzeme”/”Daugavpils Universitāte”, “RTU Robežsardze”/”Jūrmala” un Jēkabpils “Lūši”, Igauniju – četras vienības – Andra Širjakova pārstāvētā Tartu “Bigbank”, Tallinas “Selver”/”TalTech”, Toma Švana un Kārļa Ābelīša pārstāvētā “Parnu” un “Barrus”/”Voru”. Klāt nākusi sezonu izlaidusī Latvijas trenera Austra Štāla trenētā Klaipēdas “Amber Volley”.