Latvijas kvartetam PČ 15.vieta 4×100 metru kompleksajā peldējumā jauktajā stafetē

21/06/2022 14:45
Peldbaseins - Sportazinas.com

Latvijas peldētāji Ģirts Feldbergs, Daniils Bobrovs, Ieva Maļuka un Gabriela Ņikitina otrdien pasaules čempionātā ūdenssporta veidos Budapeštā peldēšanā 4×100 metru kompleksajā peldējumā jauktajā stafetē ieņēma 15.vietu.

Latvijas kvartets finišēja pēc trim minūtēm un 57,77 sekundēm, no labākā rezultāta autoriem amerikāņiem atpaliekot par 14,61 sekundi un finālā neiekļūstot. ASV izlase par 0,32 sekundēm apsteidza Nīderlandi un par 0,48 sekundēm – Lielbritāniju. Fināls notiks otrdien vakara sesijā.

Startēja 31 komanda. Jau ziņots, ka pirmdien Maļuka 200 metros brīvajā stilā ieņēma 25.vietu. Pasaules čempionātā Latviju pārstāv četri peldētāji – Maļuka, Gabriela Ņikitina, Ģirts Feldbergs un Daniils Bobrovs. Latvijas sportisti ir pieteikti dalībai arī 4×100 metru brīvā stila jauktajai stafetei. Pasaules čempionāts ūdenssporta veidos norisināsies līdz 3.jūlijam.