Latvijas Olimpiskā komiteja izsniegs 11 grantus programmā “Par aktīvu dzīvesveidu”

28/01/2016 01:36

Rīga, 28.janv., LETA. Latvijas Olimpiskā komiteja (LOK) šodien Rīgā paziņos atbalsta programmas “Par aktīvu dzīvesveidu” jeb “Wake Your Body Grants” uzvarētājus.

Projekta uzvarētāju nosaukšanas pasākums sāksies plkst.12, un tas norisināsies LOK telpās (Elizabetes ielā 49, otrajā stāvā).

Grantu programmā, kas tika realizēta sadarbībā ar Starptautiskās Olimpiskās komitejas (SOK) ilggadējo partneri “Coca-Cola Foundation”, LOK saņēma 49 pieteikumus no visas Latvijas. Pēc žūrijas rūpīga vērtējuma un projektu prezentācijām tika izvēlēti 11 uzvarētāji, kuri saņems līdz pat 5000 eiro lielu finansējumu savu projektu realizācijai. Piešķirtais finansējums bija atkarīgs no plānotā sporta pasākuma apmeklētāju skaita.

Programmai pieteicās visas Latvijas novadu pašvaldību un pilsētu izglītības iestādes, sporta organizācijas un klubi, kas organizē sporta pasākumus. Kopsummā piešķirti 22 000 eiro dažāda sporta veida pasākumu rīkošanai šajā gadā.

Projekta galvenais mērķis bija veicināt un pilnveidot aktīva un veselīga dzīvesveida popularitāti Latvijas iedzīvotāju vidū, atbalstot gan jaunus, gan jau tradicionālos sporta pasākumus, kurus plānots paplašināt aktivitāšu loka vai mēroga ziņā.

Kā zināms, “Coca-Cola Foundation” kopš 1984.gada lokālo sporta pasākumu atbalstam novirzījusi vairāk nekā 650 miljonus eiro, gādājot par aktīva un veselīga dzīvesveida popularizēšanu visos uzņēmuma darbības tirgos.

Projektu atbalsta programma “Par aktīvu dzīvesveidu”, kas norisinās visās Baltijas valstīs, kopumā atvēlot 153 000 eiro ar mērķi iesaistīt vismaz 45 000 iedzīvotāju fiziski aktīvos pasākumos.

Pieslēgties

Dienas fokusā

Gorans Dragičs
12/08/2022 22:34

Slovēnija un Turcija sarīko šovu pārbaudes spēlē, Dragičs pagarinājumā atnes uzvaru slovēņiem (VIDEO)

Šovakar vairākas Eiropas basketbola izlases aizvadījušas pārbaudes spēles, gatavojoties PK kvalifikācijas mačiem un “Eurobasket” cīņām. Aizraujošu cīņu parādīja Slovēnija un Turcija, kur spēle noslēdzās ar rezultātu 104:103, slovēņiem uzvarot papildlaikā….

17/12/2014 11:40

„Panthers” uzvar „Capitals” garākajā pēcspēles metienu sērijā NHL vēsturē

Pirms Floridas „Panthers” uzbrucējs Niks Bigstads realizēja izškirošo bullīti, kopumā tika veiktas 20 pēcspēles metienu kārtas. Metienus izpildīja 40 dažādi spēlētāji. Pēcspēles metienu sērija iekļuva NHL vēsturē, kā visu laiku…

Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām