Latvijas “Optibet” virslīgas telpu futbola čempionā bronzu izcīna Jēkabpils “Lūši”/”Ošukalns”

10/07/2020 23:37
Jēkabpils

Latvijas “Optibet” virslīgas telpu futbola čempionāta trešajā un arī pēdējā bronzas spēlē uzvaru svinēja Jēkabpils “Lūši”/”Ošukalns” komanda.

Jēkabpils “Lūši”/”Ošukalns” mājās ar 3:1 (2:1) uzvarēja Daugavpils “Lokomotiv”.

Spēles sestajā minūtē mājiniekus vadībā izvirzīja Oļegs Peņkovskis, savukārt desmit minūtes vēlāk pārsvaru jau dubultoja Vadims Atamaņukovs. Minūti vēlāk Jans Cimuškevičs guva Daugavpils kluba pirmos vārtus, bet pirmais puslaiks noslēdzās par labu “Lūši”/”Ošukalns”.

Pēdējie vārti bronzas duelī tika gūti pēc standartsituācijas, bumbu vārtu augšējā labajā stūrī raidot Peņkovskim.

Bronzas sērijā līdz divām uzvarām Jēkabpils “Lūši”/”Ošukalns” svinēja uzvaru ar 2-1. Pirmajā spēlē ar 2:1 pārāka bija Daugavpils komanda, bet atbildes mačā ar 6:3 uzvaru svinēja jēkabpilieši.

Iepriekš pusfinālā “Petrow” sērijā līdz trim uzvarām ar 3-1 pieveica Daugavpils “Lokomotiv”, savukārt “Raba” ar 3-1 guva virsroku pār Jēkabpils “Lūši”/”Ošukalns”.

“Raba” Latvijas spēcīgākajā čempionātā uzvarējusi divas reizes – 2004./05. un 2005./06.gada sezonā, bet gadu vēlāk uzvaru svinēja “Kimmel”/”Kauguri”. Nākamos 12 gadus par čempioniem tika kronēti “Nikars” futbolisti, kuri finālā vairākkārt pārspēja tieši “Raba” vienību.

“Petrow” Latvijas virslīgā debitēja 2014./15.gada sezonā, bet pērn izdevās sasniegt līdz šim visu laiku labāko rezultātu – trešā vieta. Šogad komandai izdevās vēl veiksmīgāka sezona, jo finālā ar 3-0 tika uzvarēta “Raba”.

Jau ziņots, ka par šīs sezonas labāko virslīgas treneri tika nosaukts “Raba” speciālists Artūrs Šketovs, bet viņa audzēknis Kaspars Žurovs saņēma labākā vārtsarga apbalvojumu.

“Optibet” virslīgas telpu futbola čempionāts tika apturēts pusfinālu laikā un atsākās tikai pirms nepilna mēneša.

Telpu futbola virslīgā pusfinālā un finālā komandas spēkojās līdz viena kluba trim uzvarām. Bronzas spēlē uzvaru gūst tā vienība, kas savstarpējā sērijā pirmā izcīna divus panākumus.