Latvijas otrā izlase sīvā cīņā pārspēj igauņus

24/04/2019 16:41

Latvijas vīriešu hokeja otrā izlase trešdien “Arēnā Rīga” pārbaudes mačā ar rezultātu 2:0 (0:0, 0:0, 2:0) pārspēja Igaunijas valstsvienību.

Pirmos vārtus guva Elvijs Biezais (piespēle no Tomasa Zeiles), kurš bija precīzs trešā perioda septītajā minūtē, bet pusotru minūti pirms pamatlaika beigām ripu cietoksnī raidīja Roberts Lipsbergs (piespēle no Toma Andersona). Vārtu drošība tika uzticēta Rihardam Cimermanim.

Rīt abas komandas 14:00 tiksies atkārtoti.

Igaunijas izlase šogad spēlēs pasaules čempionāta pirmās divīzijas B grupā Tallinā, kas sāksies jau šīs nedēļas beigās. Igauņi spēlēs vienā grupā ar Nīderlandi, Poliju, Japānu Rumāniju un Ukrainu.

Otrās izlases sastāvs:

Vārtos: Rihards Cimermanis, Jānis Auziņš.
Aizsargi: Artūrs Salija, Krišs Lipsbergs, Tomass Zeile, Eduards Hugo Jansons, Kristaps Jākobsons, Renārs Kārkls, Ēriks Ševčenko
Uzbrucēji: Gunārs Skvorcovs, Māris Bičevskis, Daniels Bērziņš, Roberts Lipsbergs, Elvijs Biezais, Nikolajs Jeļisejevs, Ričards Bernhards, Toms Andersons, Gunārs Skvorcovs, Vladislavs Adeļsons, Kārlis Ozoliņš, Egils Kalns, Artūrs Ozoliņš, Lauris Rancevs.

Atgādināsim, ka šodien pulkstens 19:30 “Arēnā Rīga” savā starpā tiksies Latvijas un Krievijas valstsvienības. Latvija būs šobrīd iespējami labākajā sastāvā, bet krievu rindās būs pieci spēlētāji ar Nacionālās hokeja līgas pierakstu.