Latvijas pretiniece Bosnija un Hercegovina paziņo sastāvu rītdienas spēlei

20/02/2020 18:53

Bosnijas un Hercegovinas basketbola izlases galvenais treneris Vedrans Bosņičs paziņojis 12 spēlētājus, kuri tiks iekļauti valstsvienības pieteikumā “Eurobasket 2021” kvalifikācijas mačam pret Latviju.

No 12 basketbolistiem vien divi pārstāv vietējo čempionātu, abi nāk no Sarajevas “Spars” komandas, kas ieņem trešo vietu turnīrā. Vislielākā pārstāvniecība ir Slovēnijas čempionāta spēlētājiem –  trīs basketbolisti. Divi spēlētāji pārstāv Serbijas turnīru, ir arī pa vienam basketbolistam no Beļģijas, Itālijas, Francijas, Grieķijas un Spānijas čempionātiem.

Roberta Štelmahera vadītās komandas pretiniece uz Rīgu ieradusies sekojošā sastāvā: Filips Adamovičs (“Belfius Mons-Hainaut”, Beļģija), Amars Alibegovičs (“Virtus Roma”, Itālija), Muhameds Pašaļičs (KRKA, Slovēnija), Edins Atičs (“Mega Bemax”, Serbija), Andrija Stipanovičs (“Cedevita Olimpija”, Slovēnija), Miralems Halilovičs (“Orleans”, Francija), Milans Miloševičs (“Lavrio”, Grieķija), Kenans Kamenjašs (“Spars”, Bosnija un Hercegovina), Sani Čampara (“Sloboda”, Serbija), Aleksandars Lazičs (“Cedevita Olimpija”, Slovēnija), Miralems Sulejmanovičs (“Bilbao”, Spānija) un Adins Vrabacs (“Spars”, Bosnija un Hercegovina)

Mačs pret Bosniju un Hercegovinu tiks aizvadīts rītdien, 21. februārī plkst. 19:30 “Arēnā Rīga”. Vienā grupā ar Latviju un Bosniju spēlē Bulgārija un Grieķija, šo divu komandu spēle sāksies pusstundu pirms cīņas Rīgā.

2021. gada Eiropas čempionātam kvalificēsies grupas trīs labākās komandas.

Zināms Peinera aizstājējs Latvijas basketbola izlasē gaidāmajos mačos

Pieslēgties

Dienas fokusā

04/03/2021 09:43

Piecas kļūdas, no kurām Skudra varēja izvairīties

Vakar Kontinentālās hokeja līgas (KHL) klubs Rīgas “Dinamo” paziņoja par sadarbības izbeigšanu ar latviešu speciālistu Pēteri Skudru. Treneris, kurš Latvijas galvaspilsētā ierādās kā glābējs, bija spiests strādāt diezgan ekstrēmos apstākļos…