Latvijas pretiniece Bosnija un Hercegovina paziņo sastāvu rītdienas spēlei

Vedrans Bosņičs, sportazinas.com
Vedrans Bosņičs | Foto: Bosnijas un Hercegovinas basketbola federācija

Bosnijas un Hercegovinas basketbola izlases galvenais treneris Vedrans Bosņičs paziņojis 12 spēlētājus, kuri tiks iekļauti valstsvienības pieteikumā “” kvalifikācijas mačam pret Latviju.

No 12 basketbolistiem vien divi pārstāv vietējo čempionātu, abi nāk no Sarajevas “Spars” komandas, kas ieņem trešo vietu turnīrā. Vislielākā pārstāvniecība ir Slovēnijas čempionāta spēlētājiem –  trīs basketbolisti. Divi spēlētāji pārstāv Serbijas turnīru, ir arī pa vienam basketbolistam no Beļģijas, Itālijas, Francijas, Grieķijas un Spānijas čempionātiem.

Roberta Štelmahera vadītās komandas pretiniece uz Rīgu ieradusies sekojošā sastāvā: Filips Adamovičs (“Belfius Mons-Hainaut”, Beļģija), Amars Alibegovičs (“Virtus Roma”, Itālija), Muhameds Pašaļičs (KRKA, Slovēnija), Edins Atičs (“Mega Bemax”, Serbija), Andrija Stipanovičs (“Cedevita Olimpija”, Slovēnija), Miralems Halilovičs (“Orleans”, Francija), Milans Miloševičs (“Lavrio”, Grieķija), Kenans Kamenjašs (“Spars”, Bosnija un Hercegovina), Sani Čampara (“Sloboda”, Serbija), Aleksandars Lazičs (“Cedevita Olimpija”, Slovēnija), Miralems Sulejmanovičs (“Bilbao”, Spānija) un Adins Vrabacs (“Spars”, Bosnija un Hercegovina)

Mačs pret Bosniju un Hercegovinu tiks aizvadīts rītdien, 21. februārī plkst. 19:30 “Arēnā Rīga”. Vienā grupā ar Latviju un Bosniju spēlē Bulgārija un Grieķija, šo divu komandu spēle sāksies pusstundu pirms cīņas Rīgā.

2021. gada Eiropas čempionātam kvalificēsies grupas trīs labākās komandas.

Zināms Peinera aizstājējs Latvijas basketbola izlasē gaidāmajos mačos

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par