Latvijas riteņbraucējiem pieticīgi rezultāti grupas braucienā PČ juniorie

24/09/2021 12:59

Latvijas riteņbraucēji Kārlis Klismets un Gvido Kokle piektdien ieņēma attiecīgi 84. un 85.vietu pasaules čempionāta grupas braucienā junioriem, kamēr Matīss Kaļveršs un Kārlis Valters Grundulis nefinišēja. Juniori piektdien veica 121,4 kilometrus garu distanci ar daudziem pauguriem. Trasē bija arī vairāki kritieni un daļa no riteņbraucējiem tika apdzīti par apli.

Solo finišā uzvaru svinēja norvēģis Pērs Stranns Hāgeness, kurš distanci beidza pēc divām stundām 43 minūtēm un 48 sekundēm. Ari otrās vietas ieguvējs Romēns Greguārs finišēja vienatnē, francūzim uzvarētājam zaudējot 19 sekundes. Bronzas godalgas ieguvējs tika noskaidrots finiša spurtā, kurā nepārspēts bija igaunis Madis Mihkels. 28 riteņbraucēju lielajā grupā, kas čempionam zaudēja 24 sekundes, kopumā bija trīs igauņi. Bez Mihkela augstvērtīgu rezultātu uzrādīja arī Romets Pajurs un Frans Ārons Ragilo, kuri izcīnīja attiecīgi 11. un 21.vietu.

Klismets zaudēja 17 minūtes un 40 sekundes, bet Kokle – 18 minūtes un 14 sekundes. Sacensībām bija pieteikti 178 riteņbraucēji, no kuriem finišēja 90. Plkst.14.25 pēc Latvijas laika U23 vīru sacensībās startēs Pauls Rubenis, Kristers Ansons un Alekss Krasts.

Vīru elites grupas braucienā, kas notiks svētdien, Latviju pārstāvēs četri riteņbraucēji, kas ir maksimāli iespējamais skaits pēc kvotu sadales. Cīņā dosies Toms Skujiņš, Krists Neilands, Emīls Liepiņš un Mārtiņš Pluto. Sieviešu elitē Latvija būs pārstāvēta ar Danu Rožlapu, Liju Laizāni un Līnu Svarinsku, kamēr junioru meiteņu sacensībās – ar Lauru Belohvoščiku, Kitiju Siltumēnu un Evelīnu Ermani-Marčenko. Pasaules meistarsacīkstēs individuālie braucieni norisinājās Brigē, bet grupas braucieni notiek Lēvenā.

Pieslēgties

Dienas fokusā

Mairis Briedis
16/10/2021 07:10

Tā diena ir klāt – Briedis cīņā pret Mannu lūkos nosargāt IBF čempiona jostu

Latvijas bokseris Mairis Briedis šodien cīņā pret Vācijas pārstāvi Arturu Mannu lūkos aizstāvēt sev piederošo Starptautiskās Boksa federācijas (IBF) čempiona jostu pirmajā smagajā svara kategorijā (līdz 90,7 kilogramiem). Cīņu vakars…

17/12/2014 11:40

„Panthers” uzvar „Capitals” garākajā pēcspēles metienu sērijā NHL vēsturē

Pirms Floridas „Panthers” uzbrucējs Niks Bigstads realizēja izškirošo bullīti, kopumā tika veiktas 20 pēcspēles metienu kārtas. Metienus izpildīja 40 dažādi spēlētāji. Pēcspēles metienu sērija iekļuva NHL vēsturē, kā visu laiku…