Latvijas šāvēji izcīna pirmo vietu Eiropas kausa posmā Tallinā

10/07/2022 16:29
Šāvēji

Latvijas šāvēji svētdien Tallinā izcīnīja pirmo vietu Eiropas kausa posma sacensībās šaušanā ar mazkalibra pistoli 25 metru distancē pa mērķi ar melno apli, vēsta Latvijas Šaušanas federācija (LŠF).

Latvijas komanda, kuras sastāvā bija Ernests Erbs, Rihards Zorge un Daniels Vilciņš, sašāva 1694 punktus un triumfēja vingrinājumā. Igaunijas un Francijas komandai attiecīgi otrā un trešā vieta.  Individuāli labākais no latviešiem bija Erbs, kas ar 570 punktiem ierindojās ceturtajā vietā, Laurim Strautmanim 566 punkti un  piektā vieta, Zorgem 563 punkti un septītā vieta. Par punktu mazāk un astotā vieta Emīlam Vasermanim, kamēr Vilciņš ar sašautu 561 punktu desmitais.

Ņemot vērā augstvērtīgos rezultātus, Strautmanis, Vasermanis, Zorge un Erbs izcīnīja tiesības piedalīties Eiropas kausa finālā, kas rudenī norisināsies Portugālē. Sestdien Latvijas komanda ieguva otro vietu šaušanā ar lielkalibra sporta pistoli.

Pieslēgties

Dienas fokusā

17/12/2014 11:40

„Panthers” uzvar „Capitals” garākajā pēcspēles metienu sērijā NHL vēsturē

Pirms Floridas „Panthers” uzbrucējs Niks Bigstads realizēja izškirošo bullīti, kopumā tika veiktas 20 pēcspēles metienu kārtas. Metienus izpildīja 40 dažādi spēlētāji. Pēcspēles metienu sērija iekļuva NHL vēsturē, kā visu laiku…

Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām