Latvijas sieviešu volejbola izlase viesos piekāpjas igaunietēm arī trešajā pārbaudes spēlē

Latvijas sieviešu volejbola izlase, sportazinas.com
Latvijas sieviešu volejbola izlase | Foto: volejbols.lv

Latvijas sieviešu volejbola izlase trešdien Paidē zaudēja Igaunijai arī pēdējā no trim pārbaudes spēlēm.

Latvijas izlase zaudēja Igaunijas valstsvienībai ar 0-3 (15:25, 23:25, 16:25), bet, komandām vienojoties, spēlēts tiks arī ceturtais sets, kurā ar 25:20 pārākas bija Latvijas volejbolistes.

Iepriekšējās cīņās Latvija zaudēja ar 0-3 (21:25, 21:25, 18:25) un 0-3 (22:25, 17:25, 22:25). Abās spēlēs tika aizvadīts arī ceturtais sets. Pirmajā spēlē to izdevās uzvarēt Latvijai, bet otrajā – Igaunijai.

Ingunas Minusas vadītā Latvijas sieviešu volejbola izlase uz pārbaudes spēlēm Igaunijā devās 18 spēlētāju sastāvā, starp kurām nebija talantīgā Marta Kamēlija Levinska. Viņa jau devusies uz studijām ASV.

Igaunijas izlase trijās pēdējās jūlija dienās turpat Paidē jau aizvadīja trīs pārbaudes spēles ar Somijas izlasi, pirms mačiem ar Latviju iekrājot šīs vasaras spēļu pieredzi. Divās no trim spēlēm abas izlases apmainījās ar piecu setu uzvarām, bet vēl vienā mačā igaunietes bija pārākas trīs setos.

Latvijas izlases pretinieces Eiropas čempionāta kvalifikācijas turnīrā ir Slovēnija, Čehija un Bosnija un Hercegovina. Plānots, ka spēles divos riņķos notiks janvārī.

Finālturnīrs plānots 2021.gada augustā un septembrī Serbijā, Horvātijā, Bulgārijā un Rumānijā. Četras mājinieču izlases un astoņas labākās iepriekšējo Eiropas čempionāta komandas Turcija, Itālija, Polija, Nīderlande, Vācija, Krievija, Beļģija un Azerbaidžāna vietu Eiropas 24 labāko komandu skaitā jau ir nodrošinājušas. Atlikušās 12 vietas finālturnīrā ieņems sešu grupu uzvarētājas un otro vietu ieguvējas.

Latvijas sieviešu volejbola izlases sastāvs pārbaudes spēlēm ar Igauniju:

Cēlājas – Elvita Dolotova (“Jelgava”), Elza Reknere (RVS), Rūta Linde (Rovaniemi “Wovo”, Somija);

Pirmā tempa uzbrucējas – Terēza Hrapāne, Lāsma Ozola (abas – RVS), Darja Tarasenko (“miLATss”), Kristīne Dzierkale (“Jelgava”);

Diagonāles spēlētājas – Vlada Pridatko (abas – RVS);

Otrā tempa uzbrucējas – Elza Smilškalne, Anija Jurdža, Evelīna Rutkovska (visas – RSU/MVS), Inese Jursone (“Jelgava”), Paula Ņečiporuka (Virdžīnijas Sadraudzības universitāte, NCAA), Ingrīda Šveigere (“Salzburg”), Liene Šimkuse (Mārupes SC);

Libero – Kristīne Kramēna, Elīna Zvaigzne (abas – RVS), Linda Šteinberga (RSU/MVS).

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par