Latvijas spīdvejistiem sestā vieta pasaules junioru komandu čempionātā

10/09/2021 23:48

Latvijas jaunie spīdvejisti Francis Gusts, Ričards Ansviesulis un Daniils Kolodinskis piektdien Bidgoščas trekā ieņēma sesto vietu pasaules junioru komandu čempionātā.

No Latvijas izlases 22 punktiem lauvas tiesu jeb 15 punktus atveda Gusts, kurš uzvarēja trīs braucienos, vienā bija otrais, vienā ceturtais un vienā piedzīvoja kritienu.

Kolodinskim septiņi punkti par vienu otro un divām trešajām vietām. Vēl vienā braucienā viņš piedzīvoja tehnisku defektu. Ansviesulis piedalījās divos braucienos un abos finišēja ceturtais.

Lielajā finālā par titulu cīnījās Polija un Dānija. Uzvaru mājiniekiem atveda Jakubs Miškovjaks ar pirmo vietu un Viktors Lamparts ar trešo pozīciju, Polijai 14.reizi vēsturē triumfējot pasaules junioru komandu čempionātā. Dāņi Madss Hansens un Markuss Birkemose finišēja attiecīgi otrajā un ceturtajā pozīcijā.

Bronzu izcīnīja Lielbritānija, ceturto vietu ieņēma Austrālija, bet tālāk bija Čehija, Latvija un Zviedrija.

Pieslēgties

Dienas fokusā

Mairis Briedis
16/10/2021 07:10

Tā diena ir klāt – Briedis cīņā pret Mannu lūkos nosargāt IBF čempiona jostu

Latvijas bokseris Mairis Briedis šodien cīņā pret Vācijas pārstāvi Arturu Mannu lūkos aizstāvēt sev piederošo Starptautiskās Boksa federācijas (IBF) čempiona jostu pirmajā smagajā svara kategorijā (līdz 90,7 kilogramiem). Cīņu vakars…

17/12/2014 11:40

„Panthers” uzvar „Capitals” garākajā pēcspēles metienu sērijā NHL vēsturē

Pirms Floridas „Panthers” uzbrucējs Niks Bigstads realizēja izškirošo bullīti, kopumā tika veiktas 20 pēcspēles metienu kārtas. Metienus izpildīja 40 dažādi spēlētāji. Pēcspēles metienu sērija iekļuva NHL vēsturē, kā visu laiku…