Latvijas spīdvejistiem sestā vieta pasaules junioru komandu čempionātā

10/09/2021 23:48
Francis Gusts

Latvijas jaunie spīdvejisti Francis Gusts, Ričards Ansviesulis un Daniils Kolodinskis piektdien Bidgoščas trekā ieņēma sesto vietu pasaules junioru komandu čempionātā.

No Latvijas izlases 22 punktiem lauvas tiesu jeb 15 punktus atveda Gusts, kurš uzvarēja trīs braucienos, vienā bija otrais, vienā ceturtais un vienā piedzīvoja kritienu.

Kolodinskim septiņi punkti par vienu otro un divām trešajām vietām. Vēl vienā braucienā viņš piedzīvoja tehnisku defektu. Ansviesulis piedalījās divos braucienos un abos finišēja ceturtais.

Lielajā finālā par titulu cīnījās Polija un Dānija. Uzvaru mājiniekiem atveda Jakubs Miškovjaks ar pirmo vietu un Viktors Lamparts ar trešo pozīciju, Polijai 14.reizi vēsturē triumfējot pasaules junioru komandu čempionātā. Dāņi Madss Hansens un Markuss Birkemose finišēja attiecīgi otrajā un ceturtajā pozīcijā.

Bronzu izcīnīja Lielbritānija, ceturto vietu ieņēma Austrālija, bet tālāk bija Čehija, Latvija un Zviedrija.