Latvijas talanta Šita pārstāvētā “Parma” cīņu par vietu A sērijā sāk ar zaudējumu

30/05/2023 23:44

Latvijas futbola uzbrucēja Dario Šita pārstāvētā “Parma” otrdien Itālijas B sērijas turnīru par ceļazīmi uz A sēriju sāka ar nenosargātu uzvaru, piedzīvojot zaudējumu. “Parma” pusfināla pirmajā spēlē viesos ar rezultātu 2:3 (2:0) zaudēja “Cagliari”.

19 gadus vecais Šits rudenī devās laukumā divās B sērijas spēlēs, bet pēc traumas dziedēšanas viņš atgriezās kluba jaunatnes komandā un nav bijis Parmas pirmās vienības pieteikumā.

Adriana Benedičaka un Simona Soma gūtie vārti viesiem ļāva uzvarēt pirmo puslaiku ar 2:0. Pirmās 45 minūtes “Parma” vārtus sargāja Džanluidži Bufons, kuru pēc pārtraukuma nomainīja Leandro Čičisola, argentīnietim no otrā puslaika vidus līdz mača beigām ielaižot trīs vārtus, divus pēc Zito Luvumbo sitieniem un vienu pēc Džanlukas Lapadulas izpildītās “pendeles”.

Atbildes spēle notiks sestdien, uzvarētājai sasniedzot finālu, par kuru cīnās arī “Bari” un “Sudtirol” futbolisti. A sērijā vietu nodrošinājušas pirmo divu vietu ieguvējas “Frosinone” un “Genoa”, bet 3.-8.pozīcijas īpašnieces aizvada “play-off” par trešo ceļazīmi.