Latvijas telpu futbola izlase atkārtoti piekāpjas zviedriem

02/04/2018 18:19

Latvijas telpu futbola izlase pirmdien viesos cieta zaudējumu arī otrajā pārbaudes mačā pret Zviedrijas valstsvienību.

Latvija cieta neveiksmi ar rezultātu 6:8 (3:4).

Pirmajā puslaikā Latvijas izlase nonāca iedzinējos ar 0:3, taču tad panāca izlīdzinājumu, tomēr atpūtā devās zaudējot ar vieniem vārtiem. Savukārt otrajā puslaikā mājinieki panāca 6:3, turpinājumā Latvija divus vārtus atspēlēja, tomēr izglābties no neveiksmes nespēja.

Jau vēstīts, ka pirmajā mačā svētdien Latvija zaudēja ar rezultātu 3:4 (1:2).

Šī bija pirmā reize vēsturē, kad abas valstis savā starpā tikās telpu futbola laukumā.

Latvijas valstsvienības galvenais treneris Artūrs Šketovs kandidātu nometnei Zviedrijā iekļāva 14 telpu futbolistus, pirmo reizi karjerā izsaukumu telpu futbola valstsvienībā izpelnoties Romānam Rožkovskim un Mikam Babrim.

Latvijas telpu futbola izlases sastāvs treniņnometnē Zviedrijā:

vārtsargi – Kaspars Nerets (“Nikars”), Kaspars Žurovs (“Raba”); laukuma spēlētāji – Artūrs Jerofejevs, Germans Matjušenko, Maksims Seņs, Igors Avanesovs, Jānis Pastars, Oskars Ikstens (visi – “Nikars”), Konstantīns Zabarovskis, Romāns Rožkovskis, Jevgeņijs Hercbergs (visi – “Raba”), Matīss Babris (“Petrow”), Miks Babris (“Rēzekne”), Juris Halimons (“LDz Cargo”/DFA).