Latvijas telpu futbola izlase pēdējās sekundēs izrauj neizšķirtu pret Azerbaidžānas futbolistiem

12/04/2019 20:35

Latvijas telpu futbola valstsvienība Liepājas Olimpiskā centra hallē otrajā pārbaudes spēlē, gūstot vārtus 12 sekundes pirms fināla svilpes, izrāva neizšķirtu 2:2 (0:0) pret Azerbaidžānas izlasi.

Otrā puslaika vidū viesi izvirzijās vadībā, bet minūti vēlāk Ričards Raščevskis, kurš šodien aizvadīja otro spēli valstsvienībā, ar skaistu sitienu trieca bumbu pretinieku vārtu tīklā.

Spēles beigu daļā Azerbaidžānas izlase, nomainot vārtsargu pret piekto laukuma spēlētāju, pārspēja Kasparu Neretu, tomēr pēdējais vārds spēlē piederēja Latvijas izlasei –  cīņas izskaņā, kad Latvija spēlēja ar pieciem laukuma spēlētājiem, precīzs bija komandas kapteinis Maksims Seņs, uzstādot mača gala rezultātu 2:2.

Komandu pirmajā duelī, kas norisinājās dienu iepriekš Nīcas sporta hallē, pārāka bija Azerbaidžāna 1:3 (1:1).

Pārbaudes spēles pret Azerbaidžānu kalpo kā viens no gatavošanās posmiem oktobrī gaidāmajam 2020. gada FIFA Pasaules kausa kvalifikācijas pamatturnīram, kurā Artūra Šketova vadītā Latvijas izlase mērosies spēkiem ar mājinieci Portugāli, Čehiju un Vāciju.