Latvijas tenisa otrā rakete Lībietis nepārvar Floridas turnīra kvalifikāciju

23/04/2017 10:49

Latvijas otrā rakete vīriešu tenisā Miķelis Lībietis sestdien piedzīvoja zaudējumu Floridā notiekošā Talahasī “Challenger” sērijas turnīra kvalifikācijas sacensību pirmajā kārtā.

Pasaules ranga 424.vietas īpašnieks Lībietis ar 6-2, 2-6, 2-6 piekāpās Vācijas tenisistam Dominikam Kepferam, kurš ir planētas 399.rakete.

Pirmajā setā Lībietis spēlēja ļoti pārliecinoši un uzvarēja ar 6-2, tomēr pēc tam situācija manāmi mainījās. Latvieša serve vairs nebija tik veiksmīga, kā arī tika pieļautas kļūdas, kas pretiniekam ļāva ne tikai atspēlēties, bet sasniegt arī kvalifikācijas otro kārtu.

Lībietis kāda “Challenger” turnīra kvalifikācijā spēlēja otro reizi šogad. Vēl martā viņš cieta neveiksmi Kanādā notikušā Dramondvilas turnīra izšķirošajā kvalifikācijas kārtā.

“Challenger” līmenī Lībietis vienspēlēs pagaidām uzvarējis tikai trijos pamatturnīru mačos, bet pērn septembrī Kolumbusā viņam pirmo reizi karjerā izdevās šādas raudzes sacensībās pārvarēt pirmās divas kārtas un iekļūt ceturtdaļfinālā.