Latvijas tiesnesis Treimanis kļūdaini neieskaita Levandovska gūtos vārtus (VIDEO)

05/09/2017 10:23

Latvijas futbola iepriekšējo divu gadu labākais tiesnesis Andris Treimanis un viņa palīgu brigāde pirmdien 2018.gada Pasaules kausa kvalifikācijas turnīra spēlē Varšavā kļūmīgi neieskaitīja Polijas futbola zvaigznes Roberta Levandovska gūtos vārtus, kas gan mājiniekiem netraucēja ar 3:0 (1:0) savās mājās uzvarēt Kazahstānu.

Spēles 72.minūtē, kad Polija atradās vadībā, Levandovskis izdarīja brīvsitienu pa vārtiem. Kazahstānas izlases vārtsargs Davids Loria bumbu aizskāra, taču tā pret zemi atsitās jau aiz vārtu līnijas un izlēca laukumā, kas bija labi redzams atkārtojumā. Tiesa, Treimanis un neviens cits no Latvijas tiesnešu brigādes soģiem to nemanīja.

Minhenes “Bayern” zvaigzne Levandovskis bez vārtu guvuma šajā mačā gan nepalika, jo 85.minūtē pret viņu tika pārkāpti noteikumi Kazahstānas soda laukumā, Treimanis piešķīra 11 metru soda sitienu, kuru Polijas futbola šī brīža lielākā zvaigzne droši realizēja.

Tāpat mājiniekiem vārtus guva Arkadjušs Miliks, kurš rezultātu atklāja jau 11.minūtē, kā arī aizsargs Kamils Gliks, 74.minūtē pārsvaru dubultojot.