Video. Latvijas U-16 hokejisti uzvar Norvēģijas vienaudžus un tiek pie otrā panākuma Četru nāciju turnīrā

16/12/2016 20:59
Latvijas hokeja ilzase U16 - Sportazinas.com

Esbjerga (Dānija), 16.dec., LETA. Latvijas U-16 zēnu hokeja izlase piektdien ar 6:2 (1:0, 2:0, 3:2) uzvarēja Norvēģijas vienaudžus un tika pie otrā panākuma Dānijā notiekošajā Četru nāciju turnīrā.

Latvijas izlasē divus vārtus, piedevām ar 35 sekunžu intervālu, guva Gļebs Prohorenkovs, bet pa reizei precīzi bija Nils Sējējs, Rūdolfs Polcs, Raivis Ansons un Gustavs Millers.

Rezultātu Latvijas izlase atklāja spēles trešajā minūtē pēc Sējēja metiena, bet otrās trešdaļas sākumā Prohorenkovs ātri panāca jau 3:0. Trešajā periodā Latvijas jaunie spēlētāji panāca arī 5:0 savā labā, pēc tam bez problēmām pārsvaru nosargājot.

Latvijas izlasei piederēja liels pārsvars, jo tā pa vārtiem meta 30 reizes, kamēr pretinieki izdarīja 17 metienus.

Nils Sējējs un viņa dvīņubrālis Nauris, kurš arī spēlē Latvijas U-16 izlasē, ir Rīgas “Dinamo” galvenā trenera Normunda Sējēja dēli.

LETA jau ziņoja, ka turnīru Latvijas U-16 izlase sāka ceturtdien, ar 2:0 pieveicot mājinieci Dāniju, savukārt Norvēģija ar 5:0 uzvarēja Franciju.

Turnīra noslēgumā Latvijai sestdien būs jāspēkojas ar Franciju.

Latvijas izlasi turnīrā Dānijā vada ilggadējais pieaugušo valstsvienības aizsargs Rodrigo Laviņš, kuram asistē Juris Ozols.