Latvijas U17 futbola izlase Baltijas kausu sāk ar graujošu uzvaru

28/08/2020 18:59
Latvijas U17 futbola izlase

Latvijas U17 vīriešu futbola izlase piektdien ar graujošu uzvaru iesāka Jelgavā notiekošo Baltijas kausa izcīņu.

Latvieši ar rezultātu 4:0 (2:0) pārspēja vienaudžus no Igaunijas.

Vispirms otrajā minūtē ar raidījumu no tuvas distances viesus pārspēja Dario Šits, bet desmitajā minūtē pēc stūra sitiena Daniels Nosegbe Suško, sitot ar galvu, panāca 2:0.

Otrā puslaika ievadā, 46.minūtē, pēc piespēles gar vārtiem kāju bumbai pielika Armans Muradjans, kurš palielināja latviešu pārsvaru. Minūti vēlāk Gļebam Patikam izpildot tālu sitienu, bumba atsitās pret igauņu futbolistu un vēlreiz nonāca vārtos – 4:0.

Turnīra turpinājumā sestdien spēkiem mērosies Lietuva un Igaunija, savukārt Latvijas un Lietuvas savstarpējais duelis Jāņa Lūša vārdā nodēvētajā stadionā Zemgales Olimpiskajā centrā gaidāms svētdien plkst.13. Turnīrs drošības apsvērumu dēļ norisinās aiz skatītājiem slēgtām durvīm.

Komandas galvenais treneris Jurģis Pučinsks ar treneru korpusu uz treniņnometni uzaicinājis 23 spēlētājus no septiņiem dažādiem klubiem.

Pērn Baltijas kausa izcīņā Latvijas U17 izlase ierindojās trešajā vietā, bet vēl pirms gada kļuva par turnīra čempioni.

Latvijas U17 vīriešu futbola izlases sastāvs Baltijas kausa izcīņai:

Vārtsargi: Ņikita Parfjonovs (“Metta”), Raivo Stūriņš (“JFC Skonto”), Klāvs Lauva (“Liepāja”);

Aizsargi: Niks Sliede, Kristers Atars, Leonards Žabins (visi – “Rīgas Futbola skola”), Gļebs Klujevs (“Accrington Stanley”, Anglija), Kristaps Jansons (“Tukums”/TSS), Andrejs Vostrikovs, Deniss Silajevs-Kožurovs (abi – “JFC Skonto”);

Pussargi: Daniels Nosegbe, Gļebs Patika, Armans Muradjans (visi – “JFC Skonto”), Ričards Penka, Gļebs Žaleiko, Ņikita Pašņevs (visi – “Rīgas Futbola skola”), Kristaps Kārlis Krieviņš (“Tukums”/TSS), Kristers Volkovs (“Liepāja), Markuss Haritonovs (“Daugavpils”);

Uzbrucēji: Valerijs Lizunovs (“Daugavpils”), Dario Šits, Bruno Melnis (abi – “Metta”), Markuss Maksimuss Alpēns (“Liepāja”).