Latvijas U17 futbolisti neveiksmīgi iesāk UEFA Attīstības turnīra

11/05/2022 13:45
Latvijas U17 izlase

Latvijas U17 vīriešu futbola izlase trešdien ar zaudējumu sāka Kiprā notiekošo UEFA Attīstības turnīru, informē Latvijas Futbola federācija (LFF). Latvijas jaunie futbolisti ar rezultātu 1:3 (1:1) zaudēja vienaudžiem no Kipras.

Spēles rezultātu 16.minūtē atklāja Daniels Radzenieks, kurš precīzi realizēja 11 metru soda sitienu, bet līdz iešanai atpūtā laukuma saimnieki rezultātu izlīdzināja. Otrajā puslaikā Kipras pārstāvji parūpējās par panākumu, gūstot divus bezatbildes vārtus. Turnīra turpinājumā Jurģa Pučinska vadītā Latvijas izlase piektdien tiksies ar Kipras U15 valstsvienību, bet svētdien mērosies spēkiem ar Melnkalnes vienaudžiem. Sākotnēji turnīrā bija plānota arī Ruandas U17 izlases dalība.

Iepriekšējā gadagājuma Latvijas U17 izlase nupat piedalījās Eiropas čempionāta kvalifikācijas Elites kārtā, bet 2006.gadā dzimušo futbolistu komandai šoruden paredzētas kvalifikācijas spēles 2023.gada Eiropas čempionātam. Šogad Latvijas jauniešiem oktobrī būs jāsamēro spēki ar vienaudžiem no Slovākijas, Vācijas un Moldovas.