Latvijas U17 volejbola izlase EČ ievadā lūkos pārspēt Turciju

10/07/2021 10:15

Latvijas U-17 vīriešu volejbola izlase sestdien Albānijas galvaspilsētā Tirānā Eiropas U-17 čempionāta finālturnīru (EČ) uzsāks ar spēli pret Turcijas komandu. Mačs “Palati Sportit Farka Volley” zālē sāksies, kad Latvijā būs plkst.18.30.

Kvalifikācijas sacensību otrajā kārtā Latvijas izlase Mārča Obrumana vadībā ar 3-1 pārspēja Horvātiju un ar 3-0 – Franciju un Baltkrieviju. Tikmēr Turcija uzvarēja E grupā, ar 3-2 pieveicot Austriju un ar 3-0 – Portugāli un Spāniju. Divos notikušajos turnīros Latvijai šis ir pirmais finālturnīrs, kamēr turki 2017.gadā savās mājās izcīnīja bronzu. Pirms finālturnīra Latvijas izlase Slovēnijas pilsētā Mariborā divreiz zaudēja Austrijai – 1-3 un 0-3.

Finālturnīrs Albānijā notiks no 10. līdz 18.jūlijam. Čempionāta pirmajā dienā latvieši tiksies ar Turciju, bet nākamajās četrās dienās cīņas paredzētas ar attiecīgi Krieviju, Albāniju, Beļģiju un Slovēniju. Pirmajos divos U-17 čempionātos Latvijas valstsvienībai finālturnīrā iekļūt neizdevās.

Latvijas U-17 vīriešu volejbola izlases sastāvs pārbaudes spēlēs ar Austriju:

Gustavs Auziņš (libero), Gabriēls Kokins, Edvards Apsītis, Kristofers Niklāvs Kļaviņš, Leo Aleksandrs Štolcs, Timurs Aisens, Marats Selivanovs, Ņikita Dimitrijevs, Krišs Liepiņš, Armands Rokjāns, Kristians Fokerots, Kristers Landzāns.

Pieslēgties

Dienas fokusā

Jānis Stēlnieks un Gregs Popovičs
16/09/2021 20:42

Strēlnieks skaidro, kādēļ 2018. gadā atteicās no “Spurs” piedāvājuma

Lietuvas basketbola granda Kauņas “Žalgiris” basketbolists Jānis Strēlnieks atklājis iemeslus, kādēļ 2018. gada izskaņā, kad viņš pārstāvēja Pirejas “Olympiacos” vienību, atteicās no Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) komandas Sanantonio “Spurs” piedāvājuma….