Latvijas U17 volejbola izlase EČ ievadā lūkos pārspēt Turciju

10/07/2021 10:15
Latvijas U17 volejbola izlase

Latvijas U-17 vīriešu volejbola izlase sestdien Albānijas galvaspilsētā Tirānā Eiropas U-17 čempionāta finālturnīru (EČ) uzsāks ar spēli pret Turcijas komandu. Mačs “Palati Sportit Farka Volley” zālē sāksies, kad Latvijā būs plkst.18.30.

Kvalifikācijas sacensību otrajā kārtā Latvijas izlase Mārča Obrumana vadībā ar 3-1 pārspēja Horvātiju un ar 3-0 – Franciju un Baltkrieviju. Tikmēr Turcija uzvarēja E grupā, ar 3-2 pieveicot Austriju un ar 3-0 – Portugāli un Spāniju. Divos notikušajos turnīros Latvijai šis ir pirmais finālturnīrs, kamēr turki 2017.gadā savās mājās izcīnīja bronzu. Pirms finālturnīra Latvijas izlase Slovēnijas pilsētā Mariborā divreiz zaudēja Austrijai – 1-3 un 0-3.

Finālturnīrs Albānijā notiks no 10. līdz 18.jūlijam. Čempionāta pirmajā dienā latvieši tiksies ar Turciju, bet nākamajās četrās dienās cīņas paredzētas ar attiecīgi Krieviju, Albāniju, Beļģiju un Slovēniju. Pirmajos divos U-17 čempionātos Latvijas valstsvienībai finālturnīrā iekļūt neizdevās.