Latvijas U20 hokejisti saņem 39 metienus no somiem un PČ iesāk ar neveiksmi

10/08/2022 08:03
Latvijas U20 hokeja izlase

Aizvadītajā naktī Latvijas U20 hokeja izlase Edmontonā notiekošajā pasaules čempionātā ar rezultātu 1:6 atzina Somijas vienaudžu pārākumu, turnīru iesākot ar zaudējumu.

Pirmā periodā vidū Somija sāka savu uzvaras gājienu, kad nepilnu trīs minūšu laikā guva divus vārtus. Somijas izlases labā divas reizes izcēlās uzbrucējs Joakims Kemels. Tikmēr otrajā trešdaļā somi realizēja skaitlisko vairākumu, kad savas komandas pārsvaru palielināja Breds Lamberts, bet perioda izskaņā jau 4:0 uz rezultāta tablo panāca Roni Hirvonens.

Noslēdzošās pamatlaika 20 minūtes iesākās ar Latvijas hokejistu skaitlisko vairākumu, kuru veiksmīgi arī izdevās izmantot, kad pēc Ģirta Silkalna un Bogdana Hodasa piespēlēm ripu pretinieku vārtos raidīja Klāvs Veinbergs. Ar to gan neizdevās uzsākt veiksmīgu pakaļdzīšanos rezultāta, jo trešdaļas otrajā daļā vēl divus vārtus iemeta somi, kad to izdarīja Atu Ratijs un Kaspers Putio.

Somijas spēlētāji šajā mačā pa Latvijas izlases vārtiem izdarīja 39 metienus, bet latvieši somu vārtus apdraudēja 20 reizes. Nākamā spēle tiks aizvadīta jau naktī uz ceturtdienu, kad būs jāspēkojas pret mājinieci Kanādu. Mača sākums plkst. 1:00 pēc Latvijas laika. Spēles tiešraidi būs iespējams vērot kanālā TV6