Latvijas U21 futbola izlases aizsargs debitē Īrijas spēcīgākajā līgā

01/08/2020 14:09

Latvijas U21 futbola izlases aizsargs Deivids Titovs piektdien savā debijā Īrijas spēcīgākajā čempionātā laukumā pavadīja 90 minūtes, palīdzot “St.Patricks Athletic” izcīnīt punktu.

“St.Patricks Athletic” viesos spēlēja neizšķirti 1:1 (1:1) ar “Dundalk”, kas pērn UEFA Čempionu līgas kvalifikācijas pirmajā kārtā vien “pendelēs” pārspēja “Riga”.

Titovs savā debijas spēlē laukumā pavadīja visas 90 minūtes, taču ar rezultatīvām darbībām neizcēlās.

Mājiniekus 23.minūtē vadībā izvirzīja Patriks Hobans, bet jau divas minūtes vēlāk izlīdzinājumu panāca Robijs Bensons. Atlikušajā laikā neviena no komandām vārtus vairs neguva.

Aizsargs Titovs iepriekšējos piecus gadus pavadīja Anglijas pēc spēka otrās līgas klubā “Brentford”. Šomēnes viņš gan bija viens no vairākiem spēlētājiem, kuram klubs nepiedāvāja pagarināt līgumu, tādējādi Anglijā dzimušais Latvijas U-21 izlases spēlētājs karjeru nolēma turpināt Īrijas čempionātā.

Titovs jaunajai komandai pievienojās šo trešdien.

“St.Patricks Athletic” vietējā čempionātā pēc piecām spēļu kārtām iekrājusi septiņus punktus un ieņem ceturto pozīciju, kamēr “Dundalk” ar 13 punktiem sešos dueļos ir otrā.