Latvijas U23 izlase ar “sauso” uzvaru sāk Trīs jūru pārbaudes turnīru

18/04/2021 19:52
Hokeja nūja un ripa

Latvijas U23 jeb dublieru izlase Trīs jūru pārbaudes turnīru Polijā svētdien uzsāka ar pārliecinošu “sauso” uzvaru pār Lietuvu. Latvija ar 5:0 (2:0, 2:0, 1:0) pārspēja Lietuvas pieaugušo izlasi. Rezultātu 13.minūtē pēc Frenka Razgala un Denisa Fjodorova piespēlēm lielajā vairākumā atklāja Nikolajs Jeļisejevs, bet 17.minūtē pēc Roberta Petroviča piespēles Daniels Goršanovs panāca 2:0

Otrā perioda sākumā nepilnu divu minūšu laikā vispirms Razgals Frenks pēc Jelisejeva un Patrika Ozola piespēlēm panāca 3:0, bet brīdi vēlāk Toms Andersons rezultāta starpību  paaugstināja uz 4:0. Punktu mačam 55.minūtē pielika Kristaps Skrastiņš pēc Gvido Jansona piespēles – 5:0.

Vārtos Jānis Voris tika galā ar visiem 24 pretinieku metieniem. Latvija sakrāja astoņas soda minūtes, lietuvieši – sešas. Bez Latvijas šajā turnīrā piedalīsies arī Polijas, Lietuvas un Igaunijas pieaugušo izlases. Pirmdien, plkst.21 pēc Latvijas laika, gaidāma cīņa ar igauņiem.

Pēc vienas dienas pauzes 21.aprīlī, plkst.18 pēc Latvijas laika, valstsvienība spēkosies ar Poliju. Latvijas dublieru izlasi šajā turnīrā vada Daugavpils “Dinaburga” vienības galvenais treneris Atvars Tribuncovs, bet viņam asistē Agris Saviels. Vārtsargu treneris ir Nikolajs Žurkovs.

Vēl februārī sarunā ar aģentūru LETA Latvijas Hokeja federācijas (LHF) ģenerālsekretārs Viesturs Koziols pieļāva ideju, ka Trīs jūru pārbaudes turnīrā Latviju varētu pārstāvēt U20 izlase, kurai šogad nebija iespēja spēlēt pasaules junioru čempionātā pirmajā divīzijā.