Latvijas un Igaunijas apvienotais čempionāts tiek pie jauna ģenerālsponsora

Māris Gulbis, sportazinas.com
Māris Gulbis | Foto: www.estlatbl.com

Latvijas un Igaunijas labāko vīriešu basketbola klubu turnīrs Latvijas – Igaunijas Basketbola līga piesaistījis starptautisko azartspēļu izklaides uzņēmumu “Paf”, kas Latvijā zināms ar zīmolu “Pafbet”, bet Igaunijā – “Paf”, ziņo Latvijas Basketbola savienība (LBS).

2019./2020. gada sezonā abu valstu 15 komandas spēlēs “Pafbet” Latvijas – Igaunijas līgas čempionātā. Tas sāksies septembra beigās, bet beigsies 3. un 4.aprīlī ar finālčetrinieka turnīru.

“Sadarbība ar Latvijas-Igaunijas Basketbola līgu, kuras pirmā sezona dāvāja daudz sportisko intrigu un beidzās ar aizraujošu finālturnīru, mums noteikti ir patīkams izaicinājums. Nevēlamies būt tikai kārtējais kādas līgas atbalstītājs, bet, daloties ar gadu gaitā iekrātajām zināšanām, piešķirt basketbolam aizvien lielāku nozīmi un veicināt basketbola izaugsmi gan spēļu laukumos, gan ārpus tiem,” uzsvēra “Pafbet.lv” mārketinga vadītājs Rihards Streiķis.

LBS prezidents Valdis Voins atzinīgi izsakās par turnīru un piesaistīto atbalstītāju: “Apvienojot spēkus ar Igaunijas Basketbola federāciju un klubiem, esam izveidojuši kvalitatīvas sacensības, kas nodrošina labus apstākļus Latvijas komandu un spēlētāju izaugsmei, ir interesantas gan skatītājiem, gan atbalstītājiem. Sadarbība ar starptautiskajā arēnā veiksmīgi strādājošo uzņēmumu “Pafbet” palīdzēs Latvijas – Igaunijas līgai kļūt stabilākai, stiprākai un populārākai.”

“Latvijas – Igaunijas Basketbola līgas attīstība ir pierādījums tam, ka kopā spējam paveikt lielas lietas. Esmu pārliecināts, ka “Paf” iesaistīšanās līgai piešķirs jaunu enerģiju un drīz varēsim baudīt pirmos darba augļus!” gandarīts par paveikto ir arī Igaunijas Basketbola federācijas prezidents Jāks Salumets.

“Pafbet” Latvijas – Igaunijas Basketbola līgas čempionātā 2019./2020.gada sezonā piedalīsies 15 komandas. Latviju pārstāvēs “Ventspils”, “VEF Rīga”, “Jūrmala Betsafe”, “Ogre”, “Latvijas Universitāte”, “Liepāja” un “Valmiera Glass/Vidzemes Augstskola”, Igauniju – Tallinas “Kalev/Cramo”, “Tartu Ulikool”, “Rapla”, “TalTech”, “Parnu Sadam”, “Valga/Valka”, “TLU Kalev” un “Rakvere”.

No septembra beigām līdz 2020.gada 22.martam komandas sacentīsies divu apļu turnīrā. Līgas čempionus noskaidros finālčetrinieka turnīrā 3. un 4.aprīlī, pēc tam notiks abu valstu čempionātu izslēgšanas turnīri.

Tuvākajā laikā tiks publiskots “Pafbet” Latvijas – Igaunijas Basketbola līgas spēļu kalendārs.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par