Latvijas un Igaunijas sieviešu futbola izlases aizvadīs pārbaudes spēli

Latvijas sieviešu futbola izlase, sportazinas.com
Latvijas sieviešu futbola izlase | Foto: LFF

Latvijas un Igaunijas sieviešu futbola izlases 12.augustā Tallinā aizvadīs savstarpēju pārbaudes spēli, piektdien vēsta Igaunijas sabiedriskās raidorganizācijas ziņu portāls “ERR”.

“ERR” ziņo, ka abas izlases 12.augustā “A. Le Coq” arēnā Tallinā tiksies plkst.17.

Spēle starp abām komandām gan netiks iekļauta Starptautiskās Futbola federāciju asociācijas (FIFA) sacensību kalendārā, jo abas valstsvienības dueļa laikā plāno veikt vairāk nekā sešas spēlētāju maiņas.

Igaunijā šī būs pirmā futbola spēle ar kādas izlases līdzdalību, kuru klātienē varēs apmeklēt arī līdzjutēji.

Abas izlases savā starpā līdz šim tikušās 29 reizes, no kurām 17 uzvaru izcīnījušas igaunietes. Deviņos dueļos pārākas bija latvietes, bet vēl trīs mači noslēgušies neizšķirti.

Pēdējā tikšanās reize bija pērn Latvijās Baltijas kausā, kad latvietes bija pārākas ar 3:0 un vēlāk arī uzvarēja turnīrā.

Jau ziņots, ka Covid-19 radītās pandēmijas dēļ Eiropas Futbola asociāciju savienībai (UEFA) nācās atcelt pavasarī un jūnija sākumā paredzētās spēles Eiropas čempionāta kvalifikācijas turnīrā sievietēm.

Didža Matīsa vadītajai Latvijas sieviešu izlasei bija paredzēts 10.aprīlī aizvadīt maču Slovākijā. Sākotnējais spēļu grafiks paredzēja arī 4.jūnija maču Islandē un 9.jūnija spēli Liepājā pret Ungāriju.

Maija nogalē UEFA publicēja atjaunoto kalendāru, kas paredz, ka Eiropas čempionāta kvalifikācijas spēle pret Islandi tiks aizvadīta 17.septembrī viesos, bet trīs dienas vēlāk Latvijā paredzēta tikšanās ar Ungāriju.

22.oktobrī viesos būs jātiekas ar Zviedriju, bet 27.oktobrī ar Slovākiju.

Četrās līdz šim aizvadītajās spēlēs Latvijas izlase pie kopvērtējuma punktiem nav tikusi, tomēr iepriecinājusi ar konkurētspējīgu sniegumu it īpaši pirmajās divās mājas spēlēs pret pasaules sieviešu futbola smagsvaru Zviedriju (1:4) un Slovākiju (1:2).

Tāpat šovasar nenotika iepriekš plānotais Baltijas kauss, kurā ierasti bez Latvijas startē arī Igaunijas un Lietuvas izlases.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par