“Latvijas Universitāte” sastāvā paliek arī Putāns un Dambenieks

Alberts Putāns
Alberts Putāns | Foto: Māris Greidāns

Latvijas-Igaunijas apvienotā čempionāta (LIBL) komanda “Latvijas Universitāte” () sastāvā spējusi noturēt līdzšinējos kluba spēlētājus Albertu Putānu un Arvīdu Dambenieku, ziņo vienība.

Putāns aizvadītajā sezonā “Latvijas Universitātes” komandā LIBL čempionātā laukumā devās 26 spēlēs, vidēji nospēlējot nedaudz mazāk par 19 minūtēm.

Sev atvēlētajā laikā basketbolists caurmērā guva 5,2 punktus un izcīnīja 2,5 atlēkušās bumbas.

“Esmu pateicīgs, ka arī nākamo sezonu aizvadīšu zili baltajās formās LU sastāvā. Šajā komandā jūtos kā mājās un ticu, ka jaunajā sezonā varam sasniegt labus rezultātus,” pēc pievienošanās komandai teica Putāns. “Nevaru sagaidīt, kad atkal varēs spēlēt savu skatītāju priekšā”

Tikmēr Dambenieks aizvadītajā sezonā LU sastāvā piedalījās 15 LIBL čempionāta spēlēs un laukumā pavadīja nedaudz mazāk par 11 minūtēm spēlē.

Basketbolists caurmērā guva 1,8 punktus un izcīnīja 1,0 atlēkušo bumbu.

“Turpinu spēlēt LU komandā, jo tā ir lieliska iespēja apvienot augstāko izglītību ar sportu. Liela daļa no komandas spēlētājiem turpina arī spēlēt LU komandā, tādējādi nostiprinot vēl vairāk komandas kodolu. Darīsim visu, kas ir mūsu spēkos, lai izcīnītu pēc iespējas augstāku vietu Latvijas-Igaunijas basketbola līgā,” pauda Dambenieks.

Abi basketbolisti karjeras laikā pārstāvējuši Latvijas U-20 izlasi.

Jau ziņots, ka Latvijas-Igaunijas apvienotā čempionāta komandā “Latvijas Universitāte” arī nākamsezon būs redzams Kārlis Žunda.

“Latvijas Universitātes” komanda pagājušā sezonā apvienotajā čempionātā ierindojās 13.vietā starp 14 komandām, kas noslēdza turnīru, bet Latvijas Basketbola līgā šāds sniegums ļāva ierindoties sestajā vietā starp septiņām komandām.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par