Latvijas vadošais arbitrs Treimanis tiesās PK U17 izlasēm

Andris Treimanis, sportazinas.com
Andris Treimanis | Foto: UEFA

Vadošais Latvijas futbola tiesnesis un viņa asistenti Haralds Gudermanis un Aleksejs Spasjonnikovs tiesās gaidāmo Pasaules kausa izcīņu U17 izlasēm, ziņo Starptautiskā Futbola federāciju asociācija (FIFA).

Sacensības no 26. oktobrim līdz 17. novembrim risināsies Brazīlijā, turklāt visos mačos tiks izmantota video tiesneša asistenta (VAR) sistēma. Līdz ar to latviešu tiesnešu brigādei būs uz savas ādas jāizmēģina salīdzinoši jaunā futbola inovācija.

Kā raksta “Twitter” konts “TheFReferee”, tad FIFA daļu šī turnīra tiesnešus cer izmantot nākotnē iespējamai dalībai nākamajam U20 Pasaules kausam, kas risināsies 2021. gadā.

Pirms diviem gadiem U17 Pasaules kausa izcīņā triumfēja Anglija, kas finālā ar 5:2 apspēlēja Spāniju. Šajā vecuma grupā Pasaules kausi risinās ik pa diviem gadiem.

Treimanis ir vienīgais latviešu galvenais tiesnesis, kurš apkalpojis UEFA Čempionu līgas grupu turnīra mačus. Tāpat Treimanis un viņa palīgi ir tiesājuši UEFA Eiropas līgas apakšgrupu un izslēgšanas sacensību mačus, kā arī Pasaules kausa izcīņas kvalifikācijas spēles.

Treimanis ikdienā tiesā mačus Latvijas futbola virslīgā, kā arī nereti darbojas arī UEFA rīkotajos turnīros – Eiropas čempionāta kvalifikācijas cikla mačos, kā arī Nāciju līgā.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par