Latvijas vadošais tenisists Gulbis kritizē Covid-19 noliedzējus: Draugi, uzvelkam, lūdzu, maskas!

27/11/2020 12:23

Latvijas vadošais tenisists Ernests Gulbis (ATP 181) sociālajā tīklā “Facebook” kritizējis koronavīrusa Covid-19 noliedzējus.

“Draugi, uzvelkam, lūdzu, maskas un ievērojam visus noteikumus. Tas nav tik sarežģīti. Nekādi populistu un sazvērestību izplatītāju saukļi nav to dzīvību vērti, ko mēs katru dienu zaudējam dēļ šī briesmīgā vīrusa,” raksta Gulbis.

“Ja visi kopīgi pieslēgsimies, lai to pārvarētu, ātrāk varēsim atgriezties ikdienā un normālā dzīvē. Uzticamies runāt par vīrusu un to bīstamību zinātniekiem un epidemiologiem,” noslēdza tenisists.

Gulbis jau daudzus gadus ir Latvijas vadošais tenisists. Šobrīd viņa tuvākie sekotāji, ņemot vērā ATP vienspēļu rangu, ir Mārtiņš Podžus (428) un Kārlis Ozoliņš (1060).

Gulbja augstākais punkts tenisista karjerā bija 2014. gada jūnijā, kad latviešu tenisists ierindojās 10. pozīcijā ATP rangā, jo togad sasniedza pusfinālu Francijas atklātajā čempionātā.

Pieslēgties

Dienas fokusā

Žoels Embīds
20/06/2021 20:23

Embīdam piespriež naudas sodu, “Hawks” centru diskvalificē uz vienu spēli

Nacionālā basketbola asociācija (NBA) pieņēmusi vairākus lēmumus par kautiņa dalībniekiem spēlē starp Filadelfijas “76ers” un Atlantas “Hawks”. “Play-off” otrā raunda sestās spēles starp “76ers” un “Hawks” (104:99) pēdējā ceturtdaļā vienā…