Latvijas vīriešu basketbola izlase uzzina savus pretiniekus Eiropas čempionāta finālturnīrā

22/11/2016 01:45

Stambula, 22.nov., LETA. Latvijas vīriešu basketbola izlase šodien 2017.gada Eiropas čempionāta apakšgrupu turnīra izlozē uzzina savus pretiniekus nākamā gada finālturnīrā.

Izloze Stambulā sāksies plkst.17 pēc Latvijas laika. Tiešraidē to varēs vērot Starptautiskās Basketbola federācijas (FIBA) oficiālajā “Youtube” kanālā.

LETA jau vēstīja, ka Latvijas izlase šajā izlozē būs otrajā grozā.

Komandas grozos sadalītas pēc rezultātiem 2015.gada Eiropas čempionātā. Pirmajā grozā nokļuvušas Spānija, Lietuva, Francija un Serbija, savukārt Latvija būs otrajā grozā ar Grieķiju, Itāliju un Čehiju, līdz ar to šīs komandas nevarēs spēlēt vienā apakšgrupā.

Tikmēr trešajā grozā būs Horvātija, Izraēla, Turcija, Somija, ceturtajā grozā seko Krievija, Slovēnija, Ungārija, Gruzija, piektajā grozā būs Vācija, Beļģija, Polija un Melnkalne, bet sestajā grozā – Islande, Lielbritānija, Ukraina un Rumānija.

Eiropas čempionāta spēles tiks aizvadītas Somijā, Izraēlā, Rumānijā un Turcijā. Fināla fāze notiks Stambulā. Katrai valstij bija tiesības izvēlēties pa vienai sadarbības partnerei, līdz ar to jau tagad zināms, ka Somija būs vienā grupā ar Islandi, Izraēla tiksies ar Lietuvu, Rumānija sadarbosies ar Ungāriju, bet Turcija spēkosies ar Krieviju.

Eiropas čempionāta finālturnīrs 2017.gadā notiks no 31.augusta līdz 17.septembrim.

Latvijai, pateicoties sekmēm iepriekšējā finālturnīrā, kurs tika izcīnīta astotā vieta, šoreiz nebija jāpiedalās kvalifikācijā. Pēc nākamā Eiropas čempionāta turpmāk finālturnīri tiks aizvadīti vien reizi četros gados.

Avots: LETA

Pieslēgties

Dienas fokusā

Rūdolfs Balcers
27/09/2021 08:29

Balcers NHL pirmssezonu uzsāk ar diviem rezultativitātes punktiem pret “Ducks”

Aizvadītajā naktī latviešu hokejists Rūdolfs Balcers Nacionālās hokeja līgas (NHL) pirmssezonas pārbaudes spēlē izcēlās ar vārtu guvumu un rezultatīvu piespēli, viņa pārstāvētajai Sanhosē “Sharks” ar 3:6 piekāpjoties Anaheimas “Ducks”. Balcers…