Latvijas vīriešu basketbola izlasei var parādīties arī trešais galvenā trenera amata kandidāts

Artūrs Štālbergs, sportazinas.com
Foto: Ģirts Gertsons

Latvijas vīriešu basketbola izlases ģenerālmenedžeris Artūrs Štālbergs sarunā ar portālu “Delfi” atklājis, ka, iespējams, valstsvienības galvenā trenera amatam varētu parādīties arī trešais kandidāts.

Štālbergs izteicās: “Strādāju vēl pie trešās opcijas, lai katram gadījumam būtu kāda alternatīva. Ja kādu iemeslu dēļ nesanāk vienoties ar vienu vai otru, nav tā, ka paliekam bez neviena. 24. jūlijā gaidāma valdes sēde. Tajā plāns ir prezentēt divus vai varbūt trīs kandidātus.”

Jau ziņojām, ka otrdien izskanēja informācija, ka Itālijas basketbola treneris Andrea Trinkjēri kļuvis par Latvijas vīriešu valstsvienības galveno treneri, taču pats speciālists vēlāk šādu informāciju noraidīja.

Kā zināms, iepriekš publiskajā telpā izskanējuši divu potenciālo treneru vārdi: bez Trinkjēri par izlases galveno treneri izskatīts arī bijušais komandas spēlētājs Roberts Štelmahers, kurš gaidāmajā sezonā vadīs Tallinas “Kalev”.

Ja Trinkjēri kļūs par Latvijas komandas treneri, tā būs itāļa otrā pieredze, vadot kādu izlasi, jo no 2013. līdz 2014. gadam Trinkjēri vadīja Grieķijas valstsvienību.

Štelmahers iepriekšējos divus gadus vadīja Latvijas komandu “Ventspili”, ar kuru pēc šīs sezonas viņam beidzās līgums. Savukārt iepriekšējā sezonā Trinkjēri vadīja Serbijas klubu Belgradas “Partizan”, aizvedot vienību līdz uzvarai Serbijas kausa izcīņā.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par