Latvijas vīriešu un sieviešu volejbola izlases turpinās vadīt Kēls un Minusa

Avo Kēls, Inguna Minusa, sportazinas.com
Foto: LVF

Latvijas Volejbola federācijas (LVF) valdes sēdē apstiprināti pieaugušo izlašu treneri nākamajam Eiropas čempionāta ciklam. Latvijas izlasi vīriešiem turpinās vadīt igaunis Avo Kēls, bet sievietēm pašmāju speciāliste Inguna Minusa. Vienošanās panākta par termiņu līdz nākamā Eiropas čempionāta cikla beigām.

Abiem treneriem dots uzdevums divu nedēļu laikā sagatavot paplašināto izlases kandidātu sarakstu, lai izlašu menedžeris var sākt sarunas ar volejbolistu pārstāvētajiem klubiem, kā arī informēt klubus par izlases sagatavošanās plāniem.

Jau šobrīd ir izvirzīti mērķi Eiropas čempionāta ciklam. Vīriešu izlasei tā ir kvalificēšanās 2021. gada Eiropas meistarsacīkšu finālturnīram, bet sieviešu valstsvienībai – cīņa par iekļūšanu finālturnīrā.

Lai sekmētu nosprausto mērķu izpildi, abām valstsvienībām šogad paredzēta dalība pārbaudes spēlēs un turnīros. Vīriešu izlase pirmoreiz piedalīsies Eiropas Zelta līgas sacensībās kopā ar trim šā gada Eiropas čempionāta finālturnīra dalībniecēm – Turciju, Beļģiju un Slovākiju. Maijā paredzētas pārbaudes spēles ar Baltkrievijas izlasi, kas arī spēlēs šā gada Eiropas meistarsacīkšu finālturnīrā.

Sieviešu izlase piedalīsies jaunizveidotajā Ziemeļu kausa izcīņā, kur tiksies ar Dānijas un Norvēģijas izlasēm. Norisinās sarunas vēl par pāris pārbaudes spēļu aizvadīšanu.

Izlašu treneri iecelti, un to darbības plāns izveidots saskaņā ar LVF valdes jaunajām prioritātēm – likt uzsvaru uz valstsvienību programmām, kā arī uz jauniešu sacensību organizācijas uzlabošanu. Vienlaikus pieņemts lēmums par U13 meiteņu un U14 puišu izlases izveidošanu, lai tās sagatavotu startam oficiālās sacensībās pēc pāris gadiem.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par