Latvijas vīriešu volejbola izlase uzsāks 2023.gada Eiropas čempionāta kvalifikāciju

02/08/2022 10:51
Latvijas volejbola izlase

Latvijas vīriešu volejbola izlase 14 spēlētāju sastāvā dodas uz Austriju, kur trešdien uzsāks 2023.gada Eiropas čempionāta kvalifikāciju, aģentūru LETA informēja Latvijas Volejbola federācija (LVF).

“Pašlaik uz Austriju ar mums brauc 14 spēlētāji, kas pēc visām pārbaudes spēlēm un treniņiem ir fiziski un mentāli gatavāki, un, kas spēs komandai palīdzēt tieši spēlē pret Austriju,” norāda Latvijas izlases galvenais treneris Mihals Gogols. “Pārbaudes spēles pret Ukrainas un Norvēģijas izlasēm bija labs indikators, lai saprastu cik fiziski un tehniski spējam nospēlēt, jo esam gatavošanās cikla nobeigumā, kurā mums ir jāspēj parādīt savas stiprās puses un noslēpt komandas vājākos elementus.”

Gogols arī uzskata, ka Austrijas izlase komandas pieredzes un spēka ziņā ir līdzvērtīga Latvijas izlasei un prognozē, ka spēle būs līdzīga. “Domāju, ka spēle ar Austriju būs 50 pret 50. Izšķirošie elementi, kas mums var spēlēt gan par labu, gan par sliktu, būs kā mēs spēles dienā jutīsimies un kāds būs noskaņojums,” atzīst Latvijas izlases galvenais treneris. “Savukārt spēles laikā, vai mēs spēsim taktiski izpildīt visus dotos uzdevumus. Izlases sastāvā ir pieredzējuši spēlētāji, kas ir ļoti svarīgi tieši stabilitātes noturēšanā uz laukuma.”

“Kas attiecās uz Austrijas izlases sastāvu, tad viņu izlase ir tādā kā paaudžu pārejas posmā, līdzīgi kā mēs,” piebilst Gogols. “Viņiem ir jauni un perspektīvi otrā tempa, diagonāles un pirmā tempa uzbrucējs, un viņiem ir pieredzējis cēlājs, libero, un pirmā tempa uzbrucējs. Ja spēsim apturēt viņus pie tīkla un noturēt agresīvu servi, domāju, ka spēle varētu būt ļoti interesanta. ”

Rītdienas spēli tiešraidē, plkst. 21:20 pēc Latvijas laika būs iespēja vērot Latvijas Televīzijas 7. kanālā (LTV7), kā arī LTV7 tiešraidē rādīs visas Eiropas meistarsacīkšu kvalifikācijas spēlēs gan vīriešiem, gan sievietēm. Latvijas vīriešu izlase Eiropas meistarsacīkšu kvalifikācijas turnīrā startēs B grupā kopā ar Austrijas un Somijas valstsvienībām. Pret somiem spēli savā laukumā Latvijas izlase aizvadīs 6.augustā.

Latvijas vīriešu volejbola izlases sastāvs spēlei pret Austriju:

Cēlāji – Edvīns Skrūders, Deniss Petrovs; diagonāles spēlētāji – Hermans Egleskalns, Kristers Dardzāns, Renārs Pauls Jansons;

otrā tempa uzbrucēji – Kristaps Šmits, Atvars Ozoliņš, Romāns Saušs, Jānis Medenis;

pirmā tempa uzbrucēji – Vladislavs Blumbergs, Toms Švans, Gustavs Freimanis;

“libero” – Patriks Pinka, Kaspars Kronbergs.

Galvenais treneris– Mihals Gogols, treneris – Austris Štāls, treneris/statistiķis Adams Tolocko, fizioterpeits – Mārtiņš Kacens, ārsts – Lolita Kalniņa-Havraneka, menedžeris – Arturs Vitkovskis.

Pieslēgties

Dienas fokusā

17/12/2014 11:40

„Panthers” uzvar „Capitals” garākajā pēcspēles metienu sērijā NHL vēsturē

Pirms Floridas „Panthers” uzbrucējs Niks Bigstads realizēja izškirošo bullīti, kopumā tika veiktas 20 pēcspēles metienu kārtas. Metienus izpildīja 40 dažādi spēlētāji. Pēcspēles metienu sērija iekļuva NHL vēsturē, kā visu laiku…

Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām