Latvijas Volejbola federācija apstiprina Sausnīša gaidāmo atkāpšanos no amata

12/11/2018 17:30

Atis Sausnītis atkāpsies no Latvijas Volejbola federācijas (LVF) prezidenta amata, savus pienākumus pildot līdz 18. janvārim, ziņo LVF.

Jau ziņots, ka sestdien Sausnītis aģentūrai LETA apstiprināja atkāpšanās faktu, plašāk nekomentējot aiziešanas iemeslus.

Kā vēsta LVF, piektdien organizācijas valdes sēdē tika pieņemts Sausnīša iesniegums par atkāpšanos no LVF prezidenta amata. Sausnītis turpinās pildīt savus pienākumus līdz jauna prezidenta ievēlēšanai.

Valdes sēdē tika nolemts, ka LVF ārkārtas kopsapulce notiks 2019.gada 18.janvārī un Sausnītis oficiāli beigs darbu LVF līdz ar jauna prezidenta ievēlēšanu.

Sausnītis par LVF prezidentu tika pārvēlēts pagājušā gada februārī, tomēr kopš tā laika saskāries ar konkurentu kritiku, kā arī problēmām federācijas iekšienē. Vēl oktobrī tiesa noraidīja organizācijas “Es par volejbolu!” iesniegto sūdzību par pērn notikušo LVF prezidenta vēlēšanu leģitimitāti.

LVF prezidenta amatā Sausnītis ir jau trešo termiņu. Pirmo reiz viņš šos pienākumus pildīja no 2004. līdz 2008.gadam, tad LVF vadīja Almers Ludviks, bet amatā Sausnītis atgriezās 2013.gada janvārī.

Pieslēgties

Dienas fokusā

Kristaps Porziņģis
30/11/2021 07:19

Porziņģis traumas dēļ pamet maču, “Mavericks” atzīst “Cavaliers” pārākumu (VIDEO)

Aizvadītajā naktī Nacionālajā basketbola asociācijā (NBA) Kristaps Porziņģis un Dalasas “Mavericks” ar rezultātu 96:114 atzina Klīvlendas “Cavaliers” pārākumu. Porziņģis priekšlaicīgi pameta mača, jo ieguva labās potītes savainojumu. Arī pirms traumas…

17/12/2014 11:40

„Panthers” uzvar „Capitals” garākajā pēcspēles metienu sērijā NHL vēsturē

Pirms Floridas „Panthers” uzbrucējs Niks Bigstads realizēja izškirošo bullīti, kopumā tika veiktas 20 pēcspēles metienu kārtas. Metienus izpildīja 40 dažādi spēlētāji. Pēcspēles metienu sērija iekļuva NHL vēsturē, kā visu laiku…