Latvijas volejbola izlase aizvadīs atvērto treniņu

Latvijas volejbola izlase, sportazinas.com
Latvijas volejbola izlase | Foto: LVF

Latvijas vīriešu volejbola izlase 2.jūnijā Mežaparkā aizvada atvērto treniņu, turpinot gatavošanos Eiropas čempionāta kvalifikācijas turnīram.

Volejbolisti kopīgo treniņu aizvadīs Mežaparka teritorijā esošajos āra futbola laukumos Roberta Feldmaņa ielā 11, Rīgā. Treniņa norise paredzēta no plkst.18 līdz 20.00. Mediji aicināti ierasties pusstundu pirms treniņa sākuma laika.

Savu pirmo treniņu izlase aizvadīja jau pirmdien.

Iepriekš galvenais treneris Avo Kēls norādīja, ka pirmās trīs nedēļas tiks strādāts tikai fiziskās formas uzlabošanai. Pēc tam kādā no treniņiem jau notiks arī darbs ar bumbām, bet jūlijā sportistus gaida volejbola treniņi un kontrolspēles, neaizmirstot arī par fizisko sagatavotību.

Jau ziņots, ka pirms pusmēneša Igaunijas speciālists Kēls nosauca tos 27 volejbolistus, kas, viņaprāt, var būt noderīgi izlasei ja ne šajā atlases ciklā, tad jau tuvākajā nākotnē. Konsultējoties ar savu palīgu izlasē Gunti Ataru un noskaidrojot kandidātu iespējas pievienoties izlasei, Kēls ir atlasījis 17 volejbolistus kopīgam darbam fiziskās bāzes ielikšanai.

Treneris uzsvēra, ka tas ir kandidātu saraksts pirmā mēneša treniņiem, bet tajā izmaiņas var ieviest un ieviesīs daži volejbolisti, kuri jūnijā dažādu iemeslu dēļ nevar iesaistīties treniņos. Otrdien Latvijā no Francijas jau būs ieradies arī Hermans Egeleskalns, bet zināms, ka vienībai, iespējams, jūlijā varētu pievienoties pirmā tempa uzbrucējs Jēkabpils “lūsis” Zigurds Adamovičs.

Izlasē būs arī divi debitanti, kuri vēl ne reizi Latvijas valstsvienības spēlē nav devušies laukumā. Bez Latvijas U-20 izlases spēlētāja Gustava Freimaņa tāds ir arī “Limbaži”/MSĢ uzbrukuma līderis Kristaps Šmits.

Kvalifikācijas sacensības paredzētas no 15.augusta līdz 6.septembrim. Latvijas vīriešu izlases pretinieki D grupā cīņā par vietu finālturnīrā būs Spānijas, Moldovas un Kipras volejbolisti, pa cīņai ar katru no tiem aizvadot mājās un izbraukumā. Ja koronavīrusa izraisīto ierobežojumu dēļ kvalifikācijas turnīru nebūs iespējams aizvadīt paredzētajā laikā, tiek izskatīta iespēja kvalifikācijas sacensības rīkot no 2021.gada 1. līdz 17.janvārim.

Latvijas volejbola izlases kandidātu saraksts:

cēlāji – Deniss Petrovs (Ņižņijnovgorodas ASK, Krievija), Edvīns Skrūders (Jēkabpils “Lūši”), Jānis Jansons (“Limbaži”/MSĢ);

otrais temps – Romāns Saušs (“Argo de Sete”, Francija), Toms Vanags (“AERO Odolena Voda”, Čehija), Kristaps Šmits (“Limbaži”/MSĢ), Armands Āboliņš (Jēkabpils “Lūši”), Atvars Ozoliņš (“Parnu”, Igaunija), Markuss Cielavs (“Savo Volley”, Somija);

diagonāle – Hermans Egleskalns (“Tours Volley-Ball”, Francija), Edvarts Buvids (Amrisvilas “LINDAREN Volley I”, Šveice), Kristaps Platačs (“Parnu”, Igaunija);

pirmais temps – Toms Švans (“Saint-Nazaire Volley-Ball”, Francija), Gustavs Freimanis, Vladislavs Blumbergs (abi – Jēkabpils “Lūši”), Edgars Šimanskis (“Limbaži”/MSĢ);

libero – Ingars Ivanovs (RTU/”Robežsardze”).

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par