Latvijas volejbola izlase pārbaudes spēlē Portugālē sīvā cīņā piekāpjas mājiniekiem

03/08/2018 08:54

Latvijas vīriešu izlase volejbolā otrajā pārbaudes spēlē Portugālē ar 2:3 (25:17, 25:21, 20:25, 17:25, 8:15) piekāpās mājiniekiem, vēstī Latvijas Volejbola federācija (LVF).

Gatavojoties Eiropas meistarsacīkšu atlases turnīram augusta vidū, Portugāles pilsētiņā Vilaflorā Latvijas izlase volejbolā vīriešiem aizvadījusi otro no trim draudzības spēlēm Portugālē. Pēc vakardienas uzvaras trijos setos šodien Latvijas vilki piekāpās ar 2:3 (17, 21, -20, -17, -8).

Salīdzinot ar vakardienas cīņu, Latvijas valstsvienības pamatsastāvā Atvara Ozoliņa vietā devās Toms Vanags. Maiņas sākās jau pēc 1. seta, bet trīs pēdējos setus laukumā cīnījās nosacītie rezervisti. Savukārt Portugālei vakardienas pamatsastāvs laukumā devās trešajā setā vai arī palika laukuma malā vispār.

Punktu bagāža Latvijas komandā sadalījās ļoti līdzīgi. Rezultatīvākais vilku rindās ar 15 punktiem bija Edvarts Buivids. 9 punkti Edgaram Šimanskim, 8 – Aleksandram Avdejevam, pa 6 – Vanagam un Ozoliņam, pa 5 – Andim Cimoškam un Hermanam Egleskalnam. Mājinieku rindās ar 21 punktu izcēlās Brunu Kunja, Žoao Simoešs guva 16, bet Teišeiram Nunu 10 punkti.

Arī šoreiz Latvijai padaudz kļūdu servēs (24) ar 3 netveramām servēm, kamēr portugāļiem 18 kļūdas un 6 eisi. Servju uzņemšanas precizitāte vilkiem bija sliktāka nekā vakar, bet apmēram tāda pati kā portugāļiem šodien. Uzbrukumā vairāk punktu guva Latvija (58 pret 45), taču arī vairāk kļūdu (9 pret 5 portugāļiem) un vairāk atduršanās blokā – mājinieki ar bloku guva 15, bet latvieši – 8 punktus (Šimanskis 4).

Rīt Vilaflorā Portugāle un Latvija tiksies trešoreiz.

Portugāle šogad spēlēja Eiropas Zelta līgā, priekšsacīkstēs apsteidzot Somiju, Spāniju un Čehiju, un iekļūstot turnīra labāko četru komandu pulkā. Sekoja pusfināls, kurā pārāki trijos setos bija topošie Zeltas līgas uzvarētāji igauņi, savukārt cīņā par trešo vietu portugāļi piecos setos piekāpās Turcijai.

18. Aleksandrs Avdejevs 1995. 2. temps “RTU/Robežsardze” Baltijas līga
8. Aleksandrs Kudrjašovs 1988. 2. temps “Assoc. Jovens Fonte Bastardo” Portugāles augstākā līga
17. Atvars Ozoliņš 1998. 2. temps “OC Limbaži/MSĢ” Baltijas līga
7. Romāns Saušs 1989. 2. temps “SWD Powervolleys Dueren” Vācijas bundeslīga
3. Toms Vanags 1988. 2. temps “SK Volejbal Usti nad Labem” Čehijas ekstralīga
9. Hermans Egleskalns 1990. Diagonāle “Tours Volley-Ball” Francijas A līga
12. Edvarts Buivids 1993. Diagonāle “SWD Powervolleys Dueren” Vācijas bundeslīga

21/05/2022 10:48

Nogulēts sākums, Bukarta asaras un Šilova pārliecība – septiņi novērojumi pēc PČ spēles pret Austriju

Vakardienas mačs pret Austriju bija tāds, kuru nedrīkstēja zaudēt nekādā gadījumā. Ne tikai no turnīra tabulas viedokļa, bet arī fanu dēļ – pēc kaunpilnas sagrāves pret Čehiju bija jāatdod parāds…

17/12/2014 11:40

„Panthers” uzvar „Capitals” garākajā pēcspēles metienu sērijā NHL vēsturē

Pirms Floridas „Panthers” uzbrucējs Niks Bigstads realizēja izškirošo bullīti, kopumā tika veiktas 20 pēcspēles metienu kārtas. Metienus izpildīja 40 dažādi spēlētāji. Pēcspēles metienu sērija iekļuva NHL vēsturē, kā visu laiku…