Latvijas volejbolistes Sudraba līgas izbraukuma spēles noslēdz ar zaudējumu Austrijai

03/06/2023 17:35
Nokopēts
Latvijas sieviešu volejbola izlase

Latvijas sieviešu volejbola izlase svētdien Eiropas Sudraba līgas trešajā spēlē viesos ar rezultātu 1-3 (23:25, 25:16, 15:25, 23:25) zaudēja Austrijai.

Latvijas volejbolistes Eiropas Sudraba līgas turnīru sāka pirms nedēļas, Tartu ar 1-3 zaudējot Igaunijai, bet trešdien viesos tika izcīnīta uzvara 3-0 pār Ziemeļmaķedoniju. Austrietes abas līdzšinējās spēles aizvadījušas viesos un noslēgušas trīs setos – uzvara pār Ziemeļmaķedoniju un zaudējums Igaunijai.

A apakšgrupā pa sešiem punktiem ir Igaunijai un Austrijai, kas aizvadījušas divus un trīs mačus, Latvija trīs spēlēs guvusi trīs punktus, bet kamēr Ziemeļmaķedonija divās cīņās ir bešā. Turpinājumā 10.jūnijā austrietes tiks uzņemtas “Rimi” Olimpiskajā centrā Rīgā, kur 14.jūnijā notiks mačs arī ar Ziemeļmaķedoniju. 17.jūnijā Zemgales Olimpiskajā centrā Jelgavā grupu turnīrs tiks noslēgts ar cīņu pret Igauniju.

No 17 kandidāšu saraksta, tāpat kā uz Igauniju, šajā izbraukumā nedevās savainojumu ārstējošā Kristīne Gabranova, kā arī Kristīne Leskinoviča un Vlada Pridatko, kuras, iespējams, piedalīsies kādās no nākamajām Sudraba līgas spēlēm. Aizpagājušajā nedēļas nogalē Paidē Latvijas izlase divreiz tikās ar Igauniju pārbaudes mačos, piedzīvojot zaudējumus ar 1-3 un 2-3.

Austrija kā finālčetrinieka turnīra rīkotāja jau ir nodrošinājusi vietu labāko vidū. Pārējās trīs komandas cīnīsies par atlikušo ceļazīmi uz finālčetrinieku Grācā, kura spēles paredzētas 24. un 25.jūnijā. Eiropas Sudraba līgas uzvarētājas iegūs tiesības nākamajā sezonā spēlēt spēcīgākajā Eiropas Zelta līgā.

Latvijas volejbolistes, kuras Sudraba līgā spēlēja 2021.gadā, pagājušajā vasarā Eiropas līgas mačos nepiedalījās, jo tika lemts uzsvaru likt uz U-21 valstsvienību, kurā spēlēja liela daļa no pieaugušo izlases kandidātēm. Daniēlem Mario Kaprioti izlasē palīdz treneri Arvils Keišs un Inguna Minusa, fiziskās sagatavotības treneris un fizioterapeits Roni Rekola un statistiķis Mareks Maksimovs.

Latvijas sieviešu volejbola izlases sastāvs Eiropas Sudraba līgas izbraukuma spēlēm:

cēlājas – Elvita Dolotova (Sēkešfehērvāras “MAV Elore”, Ungārija), Elza Reknere (RVS/LU);

pirmā tempa spēlētājas – Anna Rīta, Junora Vagele, Anželika Ivanova (visas – RVS/LU);

diagonālās spēlētājas – Marta Kamēlija Levinska (Arizonas Štata universitāte, ASV), Megija Dambrehte (RVS/LU);

otrā tempa spēlētājas – Anija Jurdža (Ņīreģhāzas “Fatum”, Ungārija), Paula Nikola Ņečiporuka (Rovaniemi “Arctic Volley”, Somija), Kristīne Kramēna (RVS/LU), Anna Kovala (RSU/MSĢ);

“libero” spēlētājas – Elīna Zvaigzne, Sindija Bože (abas – RVS/LU), Megija Grundmane (RSU/MSĢ).

    Pagaidām neviens nav komentējis

Jūsu anonīmais komentārs

logo

Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām