Latvijas volejbolu ietekmēs CEV lēmums apturēt vairākus pasākumus

17/03/2020 18:18
Latvijas volejbola izlase,www.sportazinas.com

Sekojot pēdējiem notikumiem, Eiropas Volejbola konfederācijas (CEV) administrācijas padomes locekļi vienojušies apturēt visus CEV pasākumus līdz nākamajam paziņojumam, informē Latvijas Volejbola federācija (LVF).

Šis lēmums attiecas arī uz vairākām klasiskā un pludmales volejbola sacensībām, kurās gatavojās startēt Latvijas klasiskā un pludmales volejbola izlases.

Iepriekš CEV bija paziņojis par lēmumu apturēt pasākumus līdz 3.aprīlim, taču saasinoties koronvīrusa Covid-19 izplatībai Eiropā, vairākās valstīs ir ieviests ārkārtas stāvoklis un nacionālie čempionāti ir apturēti.

Arī Starptautiskā Volejbola federācija (FIVB) paziņojusi par izmaiņām savā kalendārā pārceļot klasiskā volejbola Nāciju līgu uz laiku pēc Tokijas olimpiskajām spēlēm. Balstoties uz šiem notikumiem apturēti visi CEV pasākumi līdz nākamajam paziņojumam.

Šis lēmums attiecas uz: Eiropas kausiem (Čempionu līgu, CEV Kausu un Izaicinājuma kausu), kuri bija plānoti līdz 2020.gada maija vidum; jauniešu volejbola kvalifikācijas spēlēm, kuras bija paredzētas 2020.gada aprīļa beigās un maija sākumā četrās vecuma grupās (U-17 sievietes, U-18 vīrieši, U-19 sievietes, U-20 vīrieši); CEV pludmales volejbola Kontinentālā Kausa otro posmu, kas bija paredzēts nedēļā no 2020.gada 12. līdz 17.maijam; CEV Eiropas Zelta un Sudraba līgām 2020.gadā.

“Šis ir smags un sāpīgs lēmums, taču ņēmām vērā spēlētāju, ierēdņu un līdzjutēju veselību un drošību. Ņemot vērā kopējo situāciju Eiropā šis lēmums bija jāpieņem tagad, lai sniegtu skaidrību visiem pasākumu organizatoriem. Mēs sekosim līdzi situācijai un sadarbosimies ar visiem organizatoriem, lai rastu savstarpējus risinājumus atkarībā no krīzes tālākās attīstības,” saka CEV prezidents Aleksandars Boričičs.

Līdz ar to šobrīd uz nenoteiktu laiku tiek atceltas iepriekš plānotās klasiskā volejbola Sudraba līgas sacensības Daugavpilī un Liepājā, kā arī Talsos plānotais U-20 Eiropas čempionāta volejbolā kvalifikācijas otrās kārtas turnīrs jauniešiem.

Tiek atcelts arī Latvijas pludmales volejbola izlašu starts Kontinentālā Kausa izcīņas otrajā kārtā, kas kalpoja kā iespēja kvalificēties Tokijas olimpiskajām spēlēm.

Mainoties situācijai Eiropā un pasaulē šo sacensību norise var tikt atjaunota, bet par to tiks ziņots papildus.

Pieslēgties

Dienas fokusā

Helsinku Jokerit
25/09/2022 19:30

Bez arēnas, spēlētājiem un reputācijas – kas noticis ar “Jokerit” pēc izstāšanas no KHL?

Neilgi pēc Krievijas uzbrukuma Ukrainai februāra izskaņā, savu dalību no Kontinentālās hokeja līgas (KHL) atsauca divi ārzemju klubi – Rīgas “Dinamo” un Helsinku “Jokerit”. Un, ja mākslīgi izveidota Latvijas vienība…

17/12/2014 11:40

„Panthers” uzvar „Capitals” garākajā pēcspēles metienu sērijā NHL vēsturē

Pirms Floridas „Panthers” uzbrucējs Niks Bigstads realizēja izškirošo bullīti, kopumā tika veiktas 20 pēcspēles metienu kārtas. Metienus izpildīja 40 dažādi spēlētāji. Pēcspēles metienu sērija iekļuva NHL vēsturē, kā visu laiku…

Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām