Lavārs Bols: Lonzo neparakstīs jaunu līgumu ar “Lakers”, ja viņi neuzņems pārējos dēlus

Lavārs Bols daudz un ilgi runājis par to, ka viņa visi trīs bērni spēlēs Nacionālajā basketbola asociācijā (NBA) un, kas īpaši – visi vienā komandā. Tēvs kārtējo reizi izdomājis radikālu plānu, kā to panākt.

Sarunā ar lietuviešu žurnālstu Donātu Urbonu, Bols atklājis ka viņš neļaus Losandželosas “Lakers” spēlējošajam Lonzo Bolam parakstīt jaunu līgumu ar komandu, ja tā sastāvā neuzņems abus pārējos brāļus Liandželo un Lamelo.

“Lonzo būs savā trešajā gadā NBA un es gribu, lai visas komandas zina, ka viņš neparakstīs jaunu līgumu ar “Lakers”, bet dosies uz jebkuru citu komandu, kura uzņems visus trīs manus dēlus,” atklāja Bols.

Abi jaunākie dēli Lamelo un Liandželo pašlaik pārstāv lietuviešu komandu Prienu “Vytautas”, kamēr Lonzoir vidusdaļā savā debijas sezonā NBA.

2020.- 2021. gada sezonā Lonzo Bolam beidzas pirmais līgums ar “Lakers” un, ja viņi nepagarinās to ar, Bols kļūs par brīvo aģentu.

Liandželo ir pietiekoši vecs, lai viņu draftētu jau gaidāmajā NBA draftā, taču ir pamats domāt, ka viņš nebūs starp 60 izvēlētajiem basketbolistiem.

Lai gan jaunākais brālis Lamelo ir vairāk slavēts un par viņu runā kā par NBA prospektu, viņam ir tikai 16 gadi un viņš nevar tikt draftēts vēl divus gadus.

Tavs viedoklis

Esi pirmais, kas atstāj komentāru!

Paziņot par
avatar