Lavārs nāk klajā ar traku ideju un sola sportistiem 40 miljonus ar pirmo līgumu

13/04/2020 15:11
Lavārs Bols, www.sportazinas.com

Nacionālās basketbola asociācijās (NBA) komandas Ņūorleānas “Pelicans” saspēles vadītāja Lonzo Bola ekstravagantais tēvs Lavārs Bols nācis klajā ar traku ideju un vēlmi iesoļot Nacionālās futbola līgas (NFL) industrijā.

Pretrunīgi vērtētā “Big Baller Brand” (BBB) organizācija, kuras viens no dibinātājiem un pašreizējais vadītājs ir Lavārs, vēlas parakstīt līgumus ar jaunajiem NBA un NFL spēlētājiem, tomēr tas nebūt nav viss. Bols apsolījis, ka sportists gada laikā ar viņa shēmas palīdzību var tikt pie 40 miljoniem dolāru.

Lavārs medijam TMZ atklājis, ka ikviens sportists, kurš parakstīs līgumu ar BBB, kļūs par uzņēmuma līdzīpašnieku un saņems 40% no viņu pārdotajiem produktiem, nevis fiksētu algu, kā tas ir tādu zīmolu kā “Nike”, “Adidas”, “Reebok” un citos gadījumos.

“Vēlos, lai šie puiši notic paši sev,” sacīja Bols vecākais. “Tādēļ esmu gatavs viņiem piedāvāt 40% no viņu ienestās peļņas. Es negrasos piedāvāt piecu gadu 10 miljonu līgumu. Ja tu patiešām tici savām spējām, tev labāk ir jākļūst par uzņēmuma līdzīpašnieku.”

Lavārs iedevis arī piemēru. “Tas ir vienkārši. Ja sportista krekliņi, kas maksā 100 dolārus, tiek pārdoti miljons eksemplāros, viņš saņem 40% jeb 40 miljonus ar savu pirmo līgumu bez problēmām!”

Bols vēlas, lai sportisti notic sev un saprot savu vērtību. Māc šaubas, ka šāda BBB taktika varētu strādāt un ka sportisti būtu ieinteresēti ar viņu sadarboties.

Agrāk ar BBB apaviem spēlēja Lonzo, kuram pieder lielākā daļa BBB, taču viņš laika gaitā no tiem atteicās. “Pelicans” basketbolists iepriekš vienā no intervijām atklāja, ka viņam uz katru maču esot vajadzējis četrus pārus, jo tie regulāri esot plīsuši.

BBB pirms diviem gadiem saņēma tikai F atzīmi “Better Business Bureau” vērtējumā. Uzņēmums saņēmis visai sliktas atsauksmes, piemēram, beisbolists Adams Džounss publiski paziņoja, ka viņa pasūtītos “ZO2 Prime Remix” apavus saņēmis gadu pēc pasūtīšanas. Citi klienti pēc pasūtījumu veikšanas neesot saņēmuši pareizo atribūtiku, kā arī daudzi norādījuši uz problēmām komunikācijā ar BBB.

Vakar populārais NBA basketbolistu atdarinātājs Maksims Peranidze parodēja Lavāra un Ziona Viljamsona dueli. Bols nesen izteicās, ka spēlē viens pret vienu pārliecinoši uzveiktu fiziski spēcīgo Zionu.

Pieslēgties

Dienas fokusā

17/12/2014 11:40

„Panthers” uzvar „Capitals” garākajā pēcspēles metienu sērijā NHL vēsturē

Pirms Floridas „Panthers” uzbrucējs Niks Bigstads realizēja izškirošo bullīti, kopumā tika veiktas 20 pēcspēles metienu kārtas. Metienus izpildīja 40 dažādi spēlētāji. Pēcspēles metienu sērija iekļuva NHL vēsturē, kā visu laiku…