“Lazio” panāk trešajā vietā esošo “Atalanta”; “Lecce” tuvāk izkrišanai no līgas

26/07/2020 23:14

“Lazio” ar uzvaru Itālijas A sērijas 36.kārtas spēlē panāca trešajā vietā esošo Bergamo “Atalanta”, bet “Lecce” ar zaudējumu Boloņā nokļuva bīstami tuvu izkrišanai no līgas.

“Verona” mājās piekāpās Romas “Lazio” ar 1:5 (1:1).

Mājinieki gan 38.minūtē pirmie guva vārtus ar 11 metru soda sitienu, ko realizēja Sofjans Amrabats.

Romas klubs atbildēja ar trim Čiro Immobiles vārtiem, no kuriem divi tika gūti ar 11 metru soda sitieniem.

Immobile divreiz tika nogāzts mājinieku soda laukumā, bet pēc tam divreiz realizēja 11 metru soda sitienus – puslaika kompensācijas laika sestajā minūtē, kā arī mača kompensācijas laika ceturtajā minūtē. Vēl viņa kontā arī “parasti” vārti 84.minūtē.

Vēl viesu labā vārtus 56.minūtē guva Sergejs Milinkovičs – Savičs un septiņas minūtes vēlāk – Hoakims Korea.

Ar 75 punktiem Romas klubs panāca “Atalanta”, kura ar labāku savstarpējo spēļu bilanci ieņem trešo vietu.

Cīņā par palikšanu līgā “Lecce” viesos ar 2:3 (1:2) piekāpās “Bologna” vienībai.

“Lecce” ļoti ātri zaudēja divus vārtus, ļaudami mājiniekiem ar Rodrigo Palasio “golu” otrajā minūtē un Roberto Soriano vārtiem trīs minūtes vēlāk iegūt solīdu handikapu.

Tomēr “Lecce” cīņā par vietu līgā spēja atspēlēties ar Marko Mankozu raidījumu pirmā puslaika kompensācijas laika otrajā minūtē un Filipo Falko “golu” 66.minūtē.

Izcīnīto punktu viesiem atņēma Musa Barovs, kas mača kompensācijas laika trešajā minūtē pretuzbrukumā trijiem “Bologna” spēlētājiem pret vienu aizsargu un vārtsargu izrāva uzvaru un nostādīja viesus grūtā situācijā pirms pēdējām divām spēļu kārtām.

“Lecce” ar 32 punktiem ieņem 18.vietu 20 komandu konkurencē un par četriem punktiem atpaliek no “Genoa”. Turklāt savstarpējos mačos labāk ir veicies dženoviešiem – 2:2 un 2:1.

Svarīgu uzvaru cīņā par piekto vietu un Eiropas līgas grupu turnīru savā laukumā izcīnīja “AS Roma” kas pieveica Florences “Fiorentina” ar 2:1 (1:0).

Uzvaru mājiniekiem nodrošināja divi Žordana Veretū ar 11 metru soda sitieniem gūtie vārti mača 45. un 87.minūtē.

Viesiem vienīgos vārtus guva Nikola Milenkovičs.

Tagad “AS Roma” par četriem punktiem apsteidz tuvāko sekotāju “AC Milan”, bet “Fiorentina” ar 43 punktiem ieņem 12.vietu.

Vietu A sērijā nodrošināja “Torino” viesos izcīnīja nepieciešamo punktu pret pastarīti SPAL – 1:1 (0:0).

Turīnas futbolisti 57.minūtē izvirzījās vadībā pēc Simones Verdi “gola”, bet mājinieki izlīdzināja rezultātu 80.minūtē ar Marko d’Alesandro vārtiem.

Izcīnītais punkts viesos bija svarīgs, jo savstarpējo spēļu bilance ar “Lecce” (1:2, 0:4) bija turīniešiem par sliktu un ļāva atrauties no konkurentiem par septiņiem punktiem.

Visbeidzot “Cagliari” savā laukumā atzina “Udinese” pārākumu ar 0:1 (0:1).

Vienīgos vārtus ja mača trešajā minūtē no vārtsarga laukuma līnijas, prasmīgi piesedzot bumbu ar augumu pēc centrējuma, guva Stefano Okaka.

Tagad abām komandām ir pa 42 punktiem, bet augstāko 13.vietu ieņem “Udinese”.

Jau ziņots, ka “Genoa” sestdien savā laukumā piekāpās Milānas “Inter” ar 0:3 (0:1), kas ļāva izvirzīties Milānas klubam otrajā vietā turnīra tabulā.

Citā mačā “Napoli” mājās apspēlēja “Sassuolo”, kam tā bija otrā neveiksme pēc kārtas pēc astoņu nezaudētu maču sērijas, ar 2:0 (1:0), līdz punkta deficītam pietuvojoties sestajā vietā esošajai “AC Milan” cīņā par pēdējo vietu nākamās sezonas Eiropas līgas sacensībās.

Trešajā sestdienas mačā turnīra tabulas vidusdaļas komanda “Parma” viesos izrāva uzvaru pār “Brescia”, kas jau zaudējusi izredzes saglabāt vietu līgā, – 2:1 (0:0).

Savukārt kārtas pirmajā mačā piektdien “AC Milan” savā laukumā spēlēja neizšķirti 1:1 (1:1) ar “Atalanta”.

Čempionāta vadībā ar 80 punktiem 35 spēlēs ir Turīnas “Juventus”, kas par četriem punktiem apsteidz Milānas “Inter” un par pieciem punktiem – Bergamo “Atalanta” un Romas “Lazio”. “AS Roma” ar 64 punktiem ir piektā, bet “AC Milan” sešinieku noslēdz ar 60 punktiem.