“Lazio” pievienojas puisis, kurš nekad iepriekš nav spēlējis futbolu

22/01/2021 13:56

Itālijas viens no atpazīstamākajiem futbola klubiem Romas “Lazio” savu jaunatnes sistēmu papildinājis ar 17 gadus veco Kotdivuāras spēlētāju Larsonu Kulibalī, kurš, kā atklāja “Lazio” jaunatnes sistēmas pārstāvis, nekad iepriekš neesot aizvadījis sistemātiskus treniņus vai piedalījies futbola spēlēs.

17 gadus vecais Kulibalī pievienojies “Lazio U18” komandai, taču viņa stāsts ir unikāls, jo kotdivuārietis pirms tam nemaz īsti nav nodarbojies ar futbola spēli. Viņš uz Itāliju emigrēja pirms pusotra gada cerībā, ka izdosies atrast darbu un uzlabot savu dzīves kvalitāti. Viņam paveicās, jo “Lazio” pārstāvis pamanīja Kulibalī spēlējam futbolu uz Romas ielām un nolēma dot iespēju sevi pierādīt.

“Viņš ir puisis, kurš daudz pārcietis,” medijs “Roma Today” citē “Lazio” jaunatnes futbola menedžeri Mauro Bjankesi. “Viņš uz Romu atbrauca vienatnē, turklāt Larsons nekad nav spēlējis futbolu. Mans draugs, sociālais darbinieks, pavaicāja, vai es nevēlos apskatīt šo jaunekli. Katru dienu saņēmu informāciju un nolēmām viņu uzaicināt uz Formello [pilsēta, kurā atrodas “Lazio” treniņu centrs]. Bijām ļoti pārsteigti, ieraugot, ka šis puisis ir talantīgs un vērtīgs. Pēc ilgstoša darba ar UEFA viņš ir reģistrēts kā futbolists, bet decembrī Kulibalī saņēma Itālijas sporta pilsonību. Tagad viņš kļuvis par “Lazio” spēlētāju.”

Pieslēgties

Dienas fokusā

24/02/2021 23:02

Štelmahera spīts un ko saka skaitļi – kā Latvija pazaudēja biļeti uz EČ finālturnīru

Latvijas basketbols šobrīd nepiedzīvo vieglākos laikus. Abas galvenās valsts izlases nav kvalificējušās kontinenta lielākajam basketbola forumam, kaut gan darbs bija ne tikai izdarāms, bet klasificējās “obligāti izdarāmo” sarakstā. Šajā materiālā…