LBS vasarā organizēs nometnes pieaugušo un jauniešu izlasēm

Latvijas vīriešu basketbola izlase, sportazinas.com
Latvijas vīriešu basketbola izlase | Foto: LBS

Latvijas Basketbola savienība (), ievērojot valstī noteiktos ierobežojumus, nolēmusi vasarā organizēt nometnes gan pieaugušo, gan jauniešu izlasēm, vēsta .

Neraugoties uz faktu, ka Starptautiskās Basketbola federācijas (FIBA) Eiropas nodaļa ir atcēlusi šovasar plānotos jaunatnes čempionātus, LBS, sākot ar 1.jūniju, organizēs treniņus pieaugušo un jauniešu izlasēm.

Treniņu process tiks sadalīts trīs posmos. Pirmais posms paredzēts no 1.jūnija līdz 31.jūlijam. Šajā laikā izlašu treniņi tiks organizēti pēc “open practice” jeb atvērto nodarbību principa.

Katras izlases dalībnieki šajā laika posmā divreiz nedēļā aizvadīs individuālos treniņus, kuros drīkstēs piedalīties ne vairāk kā 20 sportisti. Nodarbības vadīs LBS apstiprinātie izlašu treneri. Papildu basketbola treniņiem tiks organizēti arī fiziskās sagatavotības treniņi.

Darbu paredzēts organizēt trīs grupās:

1) vīriešu un sieviešu valstsvienības, pieaicinot U20 izlases spēlētājus;

2) U18 izlases;

3) U16 izlases, pieaicinot perspektīvākos U15 vecuma grupas spēlētājus.

Vīriešu un sieviešu valstsvienību nodarbības vadīs galvenie treneri Roberts Štelmahers un Mārtiņš Gulbis.

U18 un U16 izlašu nodarbības vadīs galvenie treneri Guntis Endzels (U18 puiši), Matīss Rožlapa (U18 meitenes), Agris Galvanovskis (U16 puiši) un Aigars Nerips (U16 meitenes).

Otrais posms notiks no 27.jūlija līdz 28.augustam, uzmanību vēršot U16 un jaunāku izlašu dalībniekiem.

Otrā posma laikā paredzēts aizvadīt U16, U15 un U14 izlašu treniņnometnes pilnvērtīgā darba režīmā, lai sagatavotos Baltijas kausa izcīņai.

U16 puišu un meiteņu izlases nometni aizvadīs no 27.jūlija līdz 13.augustam, U15 vecuma grupas jaunieši treniņnometnē atradīsies no 3. līdz 20.augustam, bet U14 vecuma grupas spēlētāji/-as – 10. līdz 27.augusts.

Savukārt Baltijas kausa izcīņa paredzēta no 14. līdz 30.augustam. U16 vecuma grupā Baltijas kauss notiks 14.-16.augustā Lietuvā, 21.-23.augustā Igaunijā spēkosies U15 vecuma grupas jaunieši, bet U14 sportisti Latvijā tiksies 28.-30.augustā.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par