LBSF atsakās sacensties ar Krievijas sportistiem

15/03/2022 21:11
Oskars Ķibermanis

Latvijas Bobsleja un Skeletona federācija (LBSF) pirmdien nosūtīja vēstuli Starptautiskajai Bobsleja un Skeletona federācijai (IBSF) un visām tajā iekļautajām nacionālajām federācijām, Krievijas kara Ukrainā dēļ atsakoties sacensties ar Krievijas sportistiem, ziņo LBSF. Vēstulē LBSF apsveic IBSF agrāk pieņemto lēmumu.

IBSF Izpildkomiteja 2.marta ārkārtas sēdē vienbalsīgi lēma par tās dalībnieces Krievijas Bobsleja federācijas darbības apturēšanu līdz IBSF kongresam, kas notiks 2022. gada jūlijā.

“Latvijas komandas dalībnieki nepiedalīsies nevienās, tostarp IBSF rīkotās sacensībās, kurās piedalīsies sportisti no Krievijas. Karš Ukrainā prasa LBSF veikt šo ārkārtējo lēmumu miera atbalstīšanā,” teikts LBSF paziņojumā, solidarizējoties ar Ukrainas Bobsleja un skeletona federāciju un ukraiņu skeletonistiem un bobslejistiem. Lēmums vienbalsīgi pieņemts LBSF valdes sēdē 7.martā.

Pieslēgties

Dienas fokusā

11/08/2022 21:37

Miļuns: Var būt situācija, kad augusta beigās vai septembrī aizveras kādas piecas vai sešas halles

Latvijas ledus haļļu asociācijas vadītājs Ēriks Miļuns sarunā ar LSM.lv paudis viedokli, ka jau augusta beigās varētu aizvērties vairākas halles. “Ogrē bija pārdomas, liels jautājums bija “Inbox” un “Ozo” hallei,…

17/12/2014 11:40

„Panthers” uzvar „Capitals” garākajā pēcspēles metienu sērijā NHL vēsturē

Pirms Floridas „Panthers” uzbrucējs Niks Bigstads realizēja izškirošo bullīti, kopumā tika veiktas 20 pēcspēles metienu kārtas. Metienus izpildīja 40 dažādi spēlētāji. Pēcspēles metienu sērija iekļuva NHL vēsturē, kā visu laiku…

Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām