Ļebedevs iekļūst 2023. gada spīdveja “Grand Prix” pretendentu finālā

07/06/2022 10:44
Andžejs Ļebedevs

Latvijas vadošais spīdvejists Andžejs Ļebedevs pirmdien ieņēma trešo vietu kvalifikācijas sacensībās, nodrošinot vietu 2023.gada spīdveja “Grand Prix” pretendentu finālā. Pirmajos divos braucienos Latvijas spīdvejists, ieņemot otro un pirmo vietu, tika pie pieciem punktiem, kam sekoja vēl divas otrās vietas, kas ļāva pievienot vēl četrus punktus.

Izšķirošajā braucienā Ļebedevam vajadzēja uzvarēt, lai nodrošinātu vietu pretendentu finālā, ko viņš arī izdarīja, pievienojot vēl trīs punktus. Uzvaru ar 15 punktiem svinēja austrālietis Džeks Holders, otro vietu ieņēma Polijas spīdvejists Šimons Vožņaks, kurš sakrāja 13 punktus, bet trešais bija Ļebedevs.

Tikmēr cits Latvijas spīdvejists Oļegs Mihailovs kvalifikācijas sacensībās, tiekot pie astoņiem punktiem, ieņēma devīto vietu. Pirmie četri spīdvejisti šajās sacensībās nodrošināja vietu 2023.gada spīdveja “Grand Prix” pretendentu finālā, kas norisināsies 20.augustā Glāzgovā.