Lebrona podkāsta draugs Rediks kļūst par “Lakers” galveno treneri

20/06/2024 22:55
Nokopēts
Džonatans Rediks

Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) komanda Losandželosas “Lakers” galvenā trenera amatā apstiprinās Džonatanu “J.J.” Rediku, vēsta Ziemeļamerikas mediji.

Bijušajam basketbolistam Redikam šī būs debija galvenā trenera amatā. Viņš ar “Lakers” parakstījis četru gadu līgumu.

39 gadus vecais amerikānis savulaik nospēlēja 15 sezonas NBA, apliecinot sevi kā lielisks snaiperis. Pēc spēlētāja karjera beigām Rediks sāka strādāt strādāt kā eksperts un komentētājs vienā no ASV lielākajiem sporta medijiem ESPN. Jāpiemin, ka tieši Redika balsi varēja dzirdēt aizvadītajā finālsērijā, kur par čempionu kļuva Kristaps Porziņģis un Bostonas “Celtics” komanda.

Redika vārds ap “Lakers” galvenā trenera amatu figurēja jau kopš brīža, kad no amata tika atbrīvots līdzšinējais komandas stūrmanis Darvins Hems. Cīņā par vakanto amatu Rediku gan “apsteidza” koledžas treneris Dens Hārlijs, kurš mēneša sākumā atteica “Lakers” 70 miljonu dolāru piedāvājumam vadīt komandu. Pēc šāda Hārlija lēmuma kā galvenais kandidāts atkal bija Rediks.

Kā ziņo ESPN, Rediks aizvadītās nedēļas nogalē bija ticis ar “Lakers” ģenerālmenedžeri Robu Pelinku un īpašnieci Džīniju Basu. Pelinku pārliecinājusi Redika spēja atrast saikni ar spēlētājiem un viņa basketbola IQ, kā rezultātā viņš šodien bijušajam spēlētājam izteica piedāvājumu trenēt “Lakers”. Tiek paredzēts, ka Rediks piesaistīs pieredzējušus asistentus.

Redika kļūšana par “Lakers” stūrmani gan ir savdabīga ar to, ka viņam ir ļoti tuvas attiecības ar Losandželosas kluba superzvaigzni Lebronu Džeimsu. Šīs sezonas laikā Rediks ar Lebronu izveidoja kopīgu podkāstu ar nosaukumu “Mind the Game”, kur viņi pauž savu skatījumu uz basketbolu no analītiska skatupunkta.

 

    Pagaidām neviens nav komentējis
logo

Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām