Lebrons Džeimss agrāk nav spējis uzticēties ”baltajiem” cilvēkiem

03/09/2018 19:20

Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) kluba Losandželosas “Lakers” zvaigzne Lebrons Džeimss sacījis, ka jaunībā bijušas grūtības uzticēties cilvēkiem ar baltu ādas krāsu.

“Es vēlējos doties uz skolu, lai spēlētu basketbolu. Neko citu. Nevēlējos nekā kopīga ar baltajiem cilvēkiem. Man tas prasīja daudz laika, lai varētu pielāgoties un uzticēties baltajiem. Tikai 14 gados man sāka veidoties lielāka izpratne par šo jautājumu,” uzsvēra Džeimss.

“Kad mācījos devītajā klasē, tad domāju: “Es nemācīšos ar viņiem kopā. Viņi nevēlas, lai man izdotos!”. Es tolaik to nesapratu, jo mūsu rajonā domāja citādāk,” sacīja superzvaigzne.

“Lakers” šīs starpsezonas vērtīgākais papildinājums neapšaubāmi ir visas līgas superzvaigzne Lebrons Džeimss, kurš ar klubu noslēdza vienošanos uz nākamajām četrām sezonām. Tāpat vienību papildinājuši Džaveils Makgī, Ražons Rondo un Lenss Stīvensons, kā arī spēka uzbrucējs Maikls Bīzlijs. Četri minētie kungi noslēguši viena gada līgumus.

Pirmo pārbaudes spēli Losandželosas “Lakers” aizvadīs 1. oktorbrī, kad izbraukumā spēkosies ar Denveras “Nuggets”. Tikmēr NBA pamatturnīru Losandželosas klubs sāks 18. oktobrī, Portlendā tiekoties ar “Trail Blazers”.

Losandželosas klubs, kurš aizvadītajā sezonā tika pie 35 uzvarām, noslēdzot sezonu 12. vietā Rietumos, ”play-off” turnīram nekvalificējās jau piekto sezonu pēc kārtas.

Pieslēgties

Dienas fokusā

Rīgas
19/09/2021 17:30

Maskavas “Spartak” – Rīgas “Dinamo” 1:1 (rit pirmais periods)

Kontinentālās hokeja līgas (KHL) komanda Rīgas “Dinamo” šodien izbraukuma pirmajā spēlē Maskavā cīnīsies ar turienes “Spartak” vienību. Abas komandas KHL savā starpā tikušās 34 reizes, 15 no tām uzvarot rīdziniekiem….