Lebrons Džeimss pieļauj iespēju kādu dienu iegādāties ”Cavaliers”

Nacionālās basketbola asociācijas () komandai Klīvlendas ”Cavaliers” jaunās sezonas ievadā neveicās visai spoži. 12 spēlēs ”Cavs” izcīnījusi tikai piecas uzvaras un atrodas 11. vietā Austrumu konferencē. Aizvadītajā sezonā Klīvlenda spēlēja izslēgšanas spēļu finālā.

Komandas līderis intervijā ”Yahoo Sports” izteicies, ka kādu dienu, iespējams, varētu iegādāties klubu. ”Kļūt par kādas komandas īpašnieku varētu būt traki.” Pauda Džeimss. ”Ja šī lieta tiktu nopietni apsvērta, mana finansiālā situācija to atļautu un, ja man apkārt būtu īstie cilvēki, noteikti – es klubu iegādātos!”

Lebrons gan ieturēja toleranci: ”Kurš ir teicis, ka Dens (Dens Gilberts – pašreizējais ”Cavaliers” īpašnieks) gatavojas klubu pārdot? Ja kādreiz man būs jāiesaistās sarunā par šo tēmu, es tajā iesaistītos, bet pagaidām man tas nav jādara.” Džeimss uzsvēra, ka viss būtu atkarīgs no tā vai Gilberts vispār kādreiz vēlētos komandu pārdot.

32 gadus vecais Lebrons Džeimss tika izraudzīts 2003. gada NBA draftā ar pirmo numuru. Līdz 2010. gadam viņš pārstāvēja ”Cavs” rindas, bet tad pārcēlās uz Maiami ”Heat” vienību, kuras sastāvā divreiz kļuva par čempionu. 2014. gadā uzbrucējs atgriezās Klīvlendā un palīdzēja komandai izcīnīt čempiones titulu 2016. gadā. Džeimss četras reizes ir atzīts par līgas vērtīgāko spēlētāju.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par