Lebrons par piespiedu pauzi: Ķermenis jautāja, ko, pie velna, tu dari?

Lebrons Džeimss, sportazinas.com
Lebrons Džeimss | Foto: Losandželosas "Lakers"

Nacionālās basketbola asociācijas () kluba Losandželosas “Lakers” basketbolists podkāstā “Road Trippin” pastāstījis par savām sajūtām pēc divu nedēļu piespiedu pauzes koronavīrusa Covid-19 dēļ.

Jau ziņots, ka NBA, rūpējoties par spēlētāju un skatītāju drošību, uz nenoteiktu laiku pārtraukusi sezonu. Šobrīd nav zināms, kad tā varētu turpināties, taču pagaidām līgas vadība ir diezgan optimistiski noskaņota un cer, ka arī šosezon čempione tiks noskaidrota.

Spēlētāji izrādījušies negatavi piespiedu brīvdienām, jo vairāku gadu garumā viņi dzīvojuši pēc noteikta režīma. Lebrons nav izņēmums – “Lakers” basketbolists atzīst, ka nejūtas komfortabli. “Mans ķermenis it kā sāka uzdot man jautājumus. Ko tu dari? Šodien ir 13. marts, mēs gatavojamies “play-off”. Kāpēc tu uzspiedi izslēgšanas pogu?” pārtraukuma pirmo dienu atceras Džeimss.

Tāpat Losandželosas kluba basketbolists atzīmēja, ka viņam nepatīk sarunas un aicinājumi labi atpūsties. “Lebronam 35 gadi, viņš tik daudz spēlē, bet tagad varēs atpūsties. Kā tad! Man viss ir gluži otrādi – tiklīdz mēs pārtraucām sezonu, ķermenis sāka jautāt, ko, pie velna, tu dari?” savas emocijas apraksta basketbolists.

Šosezon Džeimss laukumā gājis 60 mačos, kuros viņš vidēji iemetis 25,7 punktus, izcīnījis 7,9 bumbas zem groziem un atdevis 10,6 piespēles. Ar 49 uzvarām 63 spēlēs “Lakers” ieņem pirmo vietu Rietumos, pagaidām Losandželosas vienība ir vienīgā savā konferencē, kas garantējusi sev dalību izslēgšanas turnīrā.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par